Elektrojarex Rally Team najlepsza w grupe N i klasie N3 Rajdu Wisły

/KARBIE/
Kielecka załoga zajęła wysoką czwartą pozycję w klasyfikacji generalnej tegorocznego Rajdu Wisły. Fot. Archiwum
Kielecka załoga Elektrojarex Rally Team w składzie Mateusz Tutaj i Michał Grudziński zajęła wysokie miejsca w rozegranym w ostatni weekend Rajdzie Wisły.

Do startu zgłosiło się 56 załóg, które miały do pokonania ponad 9 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 100 kilometrów. Nasza załoga reprezentująca Automobilklub Kielecki startująca hondą civic type R zajęła pierwsze miejsce w grupie N i klasie N3, a w klasyfikacji generalnej 56 Istebiańskiego Rajdu Wisły uplasowała się na czwartej pozycji.

- Według mnie trudniejszego rajdu w tym roku nie było. Na pierwszym "oesie" polecieliśmy 50 metrów w pole. Poza tym trasa była strasznie dziurawa, na 4 i 7 odcinku specjalnym złapaliśmy kapcia, ale po dojechaniu na metę byliśmy bardzo szczęśliwi, że w ogóle udało nam się ukończyć ten rajd - mówił Mateusz Tutaj, kierowca Elektrojarex Rally Team.

Zwycięzcą tegorocznego Rajdu Wisły został Aleks Zawada jadący z Grzegorzem Gołdą na hondzie civic type R.