Fart ciągle wygrywa (zdjęcia)

saw
Siatkarze Farta wygrali po raz trzeci w pierwszej lidze. (Fot. Sławomir Stachura)
Siatkarze Farta Kielce kontynuują zwycięską passę. W trzecim swoim meczu w I lidze podopieczni trenera Dariusza Daszkiewicza wygrali po raz trzeci. Tym razem pokonali w Kielcach Energetyka Jaworzno 3:1 (20:25, 25:20, 25:20, 25:23).

Fart: Jungiewicz, Zniszczoł, Makaryk, Sopko, Kozłowski, Krzywiecki, Swaczyna (libero) oraz Zarankiewicz, Sukoczew, Staszewski.

- Mecz był dosyć nerwowy i mimo zwycięstwa popełniliśmy sporo błędów, szczególnie w pierwszym secie, w którym zepsuliśmy mnóstwo prostych piłek. W kolejnych setach było już lepiej, dobrze bronił Adaś Swaczyna, było kilka skutecznych ataków - mówił o grze swojej drużyny trener Daszkiewicz.

Beniaminek z Kielc popełniał w tym meczu błędy, ale trzeba pamiętać, że wygrał trzeci mecz i to za trzy punkty, a w środę o godzinie 18 w hali przy ulicy Bocznej kolejne siatkarskie emocje. Fart zagra bowiem w pucharze Polski z pierwszoligową Avią Świdnik.