Fart Kielce wygrał z BBTS Bielsko-Biała 3:1(zdjęcia)

kw
W meczu 24 kolejki I ligi, siatkarze Farta Kielce pokonali BBTS Bielsko-Biała 3:1 (25:22, 24:26, 25:21, 25:17).

Fart Kielce - BBTS Bielsko-Biała 3:1 (25:22, 24:26, 25:21, 25:17).

Fart: Kozłowski 1, Zniszczoł 7, Krzywiecki 14, Jungiewicz 22, Makaryk 10, Sopko 14, Swaczyna (libero) oraz Drzyzga, Staszewski, Sukochev 4, Zarankiewicz.

W pierwszym secie toczyła się wyrównana gra, a o wygranej zadecydowała końcówka, lepiej zagrana przez siatkarzy Farta. Drugi set padł łupem gości, mimo, że kielczanie mieli setbola przy stanie 24:23. Najpierw atak zepsuł Sławomir Jungiewicz, następnie Miłosz Zniszczoł i bielszczanie zakończyli seta asem serwisowym. W trzecim secie gra punkt za punkt trwała do stanu po 17. Po asie serwisowym Grega Suchoczeva Fart wyszedł na prowadzenie, którego już w tym secie nie oddał. Czwarty set był toczony pod dyktando kielczan od początku i BBTS zdołał ugrać tylko 17 oczek.

O meczu czytaj więcej w poniedziałkowym "Echu Sportowym".