Fortuna Puchar Polski. Taką oprawę przygotowali kibice z Młyna na meczu Korony Kielce z Legią Warszawa na Suzuki Arenie

Dorota Kułaga
Taką oprawę zaprezentowali kibice Korony na meczu z Legią Warszawa.
Taką oprawę zaprezentowali kibice Korony na meczu z Legią Warszawa. Kamil Bielaszewski/Piotr Polak
W 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski Korona Kielce gra na Suzuki Arenie z Legią Warszawa. Kibice Korony z Młyna przygotowali oprawę, którą zaprezentowali w pierwszej połowie meczu rozgrywanego w środę, 6 grudnia.

Oprawa kibiców Korony Kielce na meczu z Legią Warszawa

"Wesołych świąt życzy grupa ze stadionowej dziczy" - taki napis w czasie oprawy w pierwszej połowie pojawił się na Młynie. Jak na 6 grudnia przystało, była też postać świętego Mikołaja. I list skierowany do niego, a jeden z punktów (dokładnie czwarty) brzmiał: mistrz dla Korony.

Zdjęcia z oprawy kibiców

Kibice Korony obejrzeli ciekawe widowisko na Suzuki Arenie, które w regulaminowym czasie zakończyło się remisem 1:1. W dogrywce bramkę zdobył Martin Remacle. Korona wygrała 2:1 i awansowała do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski.