Futsal Nowiny odpadł z Pucharu Polski

dor
Nie udało się drużynie UKS Futsal Nowiny awansować do 1/16 Pucharu Polski w halowej piłce nożnej. W sobotę przegrali z AZS UW Warszawa 3:4, mimo że do przerwy wygrywali 3:1.

UKS Futsal Nowiny - AZS UW Warszawa 3:4 (3:1), Góral, Lurzyński, Szymkiewicz - Prażuch 2, Cegiełko, Piwowarczyk.

Futsal Nowiny: Jugo, Majcher - Lichota, Szymkiewicz, Lurzyński, Michał Łabęcki, Mateusz Łabęcki, Góral, S. Ubożak, Wójtowicz, Lasota.

Podopieczni trenera Michała Panasa na 1/32 zakończyli udział w rozgrywkach Pucharu Polski w halowej piłce nożnej. -Szkoda tej porażki. Mecz był bardzo dobry. Świetnie zagraliśmy w pierwszej połowie, prowadziliśmy już 3:0. Pod koniec straciliśmy jedną bramkę, a po przerwie po prostych indywidualnych błędach straciliśmy trzy kolejne gole i, niestety, odpadliśmy z tych rozgrywek. Naszym problemem jest to, że zawodnicy nie potrafią grać z pełną koncentracją przez 40 minut, nad tym elementem musi popracować - powiedział Michał Panas, trener Futsalu Nowiny.