Futsal Nowiny wygrywa z z Heiro Rzeszów 12:3

/dor/
Świetny mecz rozegrali zawodnicy Futsalu Nowiny w drugiej kolejce II Polskiej Ligi Futsalu. Na wyjeździe wygrali z mistrzem poprzednich rozgrywek Heiro Rzeszów 12:3!
Na inaugurację rozgrywek Futsal Nowiny przegrał siebie z KU AZS UMCS Lublin 5:7. W drugiej kolejce grupy trzeciej II ligi spisał się jednak znakomicie, rozbijając na wyjeździe faworyzowany zespół Heiro Rzeszów 12:3.

-Wyciągnęliśmy wnioski z ostatniej porażki. Tym razem bardzo dobrze weszliśmy w mecz. W drugiej minucie zdobyliśmy pierwszą bramkę, później drugą, prowadziliśmy 3:0, a do przerwy 4:1. Bardzo dobrze graliśmy w defensywie, cały czas była pełna koncentracja i ogromna determinacja, a więc to, czego brakowało w pierwszym spotkaniu. Zawodnicy zagrali mądrze i z polotem, pokazali, że mają duży potencjał - z zadowoleniem mówił Michał Panas, trener Futsalu Nowiny.

Futsal Nowiny:Paweł Jugo, Mateusz Majcher - Marcin Lasota, Dominik Szymkiewicz, Damian Król, Mateusz Wójtowicz oraz Piotr Lichota, Emil Lurzyński, Michał Łabęcki, Mateusz Łabęcki, Miłosz Stawiak, Kamil Kowalski.

b>Heiro Rzeszów - Futsal Nowiny 3:12 (1:4), bramki dla Futsalu Nowiny zdobyli Marcin Lasota 3, Damian Król 2, Mateusz Wójtowicz 2, Emil Lurzyński 2, Miłosz Stawiak 1, Piotr Lichota 1, Dominik Szymkiewicz 1.