GKS Ekom Futsal Nowiny wygrał ze Stalą Mielec 7:4

dor
Bramkarz Nowin Sebastian Dobrodziej ma powody do zadowolenia - jego zespół wygrał 7:4. Archiwum klubu
W 18. kolejce pierwszej ligi futsalu, w grupie południowej, GKS Ekom Futsal Nowiny wygrał ze Stalą Mielec 7:4.

GKS Ekom Futsal Nowiny - Stal Mielec 7:4 (3:3)

Bramki: Andrij Korol 6, Maciej Ponikowski 17, Paweł Markowicz 18 z karnego, Michał Łabęcki 27, Markowicz 27, Emil Lurzyński 32, Andrzej Musiał 32 - Kamil Kłos 2, 4, 19 z karnego, Mateusz Dopart 39.

GKS: Dobrodziej, Leski - Musiał, Łabęcki, Szymkiewicz, Markowicz - Korol, Lurzyński, Król, Ponikowski, Karczewski, Radomski.

Pierwsza połowa niespodziewanie zakończyła się remisem 3:3. W drugiej zawodnicy z Nowin wykazali już swoją wyższość nad ostatnią w tabeli Stalą. Zdobyli cztery bramki i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Najładniejszego gola strzelił Andrzej Musiał - trafił w okienko. - Po przerwie nasza wyższość nie podlegała dyskusji - mówił trener Piotr Lichota.

W innych meczach: AZS UMCS Lublin - Solne Miasto Wieliczka 3:2, Marex Chorzów - Remedium Pyskowice 3:3, TPH Polkowice - ETA Dąbrowa Górnicza 7:4, GKS Tychy - Berland Komprach-cice 3:3, Orzeł Jelcz-Laskowice - Heiro Rzeszów 5:3.

1. Solne Miasto Wieliczka 18 38 103-50
2. Heiro Rzeszów 18 36 81-54
3. Berland Komprachcice 18 35 67-60
4. Marex Chorzów 18 31 55-55
5. GKS Tychy 18 31 87-53
6. Ekom Futsal Nowiny 18 28 66-65
7. AZS UMCS Lublin 18 26 71-75
8. TPH Polkowice 18 25 71-76