Gra grupa czwarta piłkarskiej trzeciej ligi
Sobota:
Chełmianka Chełm - Unia Tarnów 1:2 (1:1)
Bramki: Bartłomiej Korbecki 10 - Szymon Mida 28, Witalij Tkaczuk 67
Czarni Połaniec - Siarka Tarnobrzeg 1:1 (1:0)
Bramki: Krystian Kardyś 33 - Kōsei Iwao 72
Czarni: Wieczerzak - Załucki, Bakowski, Chmielowiec, Banik (64. Kałaska), Palonek, Wiktor (79. Mucha), Bawor, Smoleń, Guca, Kardyś.
Siarka: Artym - Bieniarz, Woś (46. Jodłowski), Szymocha, Sulkowski (46. Kumorek) - Kaliniec, P. Lisowski, D. Lisowski, Cichocki - Iwao, Orlik.
Żółte kartki: Załucki - Woś, Sulkowski, Cichocki, D. Lisowski, Iwao.
Garbarnia Kraków - Wisłoka Dębica 3:3 (3:0)
Bramki: Mateusz Sowiński 16, Bartosz Żurek 27, Mateusz Duda 45 (k) - Mateusz Duda 54 (s), Kacper Maik 67, Mateusz Geniec 85.
Star Starachowice - Świdniczanka Świdnik 1:0 (0:0)
Bramka: Przemysław Śliwiński 78.
Star: Lipiec: Majdanewycz (70. Wcisło), Jagiełło, Bracik, Stefański, Głaz, Ambrozik, Puton (80. Duda), Handzlik (56. Kośmider), Kawecki (56. Cukrowski), Stanisławski (70. Śliwiński).
Avia Świdnik - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:1 (0:0)
Bramka: Bartosz Zimnicki 70.
Avia: Grabowski - Zagórski, Dobrzyński, Mykytyn, Rozmus, Kafel (76. Szczygieł), Uliczny, Kalinowski, Stryjewski (63. Galara), Rak (81. Zając), Maj.
KSZO 1929: Klon - Kołoczek, Jarzynka, Mężyk, Brągiel - Nawrot, Orlik (90+4. Tymoshenko) - Zimnicki (82. Domagała) - Kramarz (64. Łukasz Kramarz II), Pisarek (90+4. Lis), Senko (82. Lipka).
Żółte kartki: Mykytyn, Kafel, Maja, Rozmus - Mężyk.
Wiślanie Jaśkowice - Wieczysta Kraków 0:1 (0:1)
Bramka: Maciej Jankowski 6.
Karpaty Krosno - Podhale Nowy Targ 0:0.
Podlasie Biała Podlaska - Sokół Sieniawa 3:1 (2:1)
Bramki: Mateusz Wyjadłowski 36, Szymon Kamiński 45, Marcin Pigiel 90 - Sebastian Kwaczreliszwili 28 (k)
Niedziela:
KS Wiązownica - Orlęta Radzyń Podlaski 1:4 (0:2)
Bramki: Bartosz Markiewicz 56 - Jakub Szuta 3, Bartosz Markiewicz 31 (s), Jakub Szczypek 58, Mateusz Zając 74 (s)
Tabela
1. Wieczysta Kraków 19 44 57-21
2. Avia Świdnik 19 38 40-20
3. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 19 35 31-20
4. Star Starachowice 19 34 30-17
5. Siarka Tarnobrzeg 18 33 33-16
6. Podlasie Biała Podlaska 19 33 31-15
7. Chełmianka Chełm 19 32 36-34
8. Unia Tarnów 19 28 30-31
9. Wiślanie Jaśkowice 19 26 31-24
10. Garbarnia Kraków 19 26 30-31
11. Czarni Połaniec 19 25 35-32
12. Świdniczanka Świdnik 18 24 27-30
13. KS Wiązownica 19 22 27-46
14. Wisłoka Dębica 19 19 21-33
15. Podhale Nowy Targ 19 14 17-29
16. Orlęta Radzyń Podlaski 19 14 20-35
17. Sokół Sieniawa 19 14 22-53
18. Karpaty Krosno 19 11 14-43
1. miejsce - awans do drugiej ligi; 16-18. - spadek do czwartej ligi.
Wywiad z prezesem Jagiellonii Białystok Wojciechem Pertkiewiczem
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?