Grała piłkarska 3. liga. Remis Korony II z liderem, kolejna porażka Czarnych. Dwie czerwone kartki dla piłkarzy KSZO 1929 i wygrana!

dor, BW
Korona II Kielce zremisowała z Cracovią II 0:0
Korona II Kielce zremisowała z Cracovią II 0:0 Kamil Bielaszewski
W weekend 24-25.09.2022 grała piłkarska 3. liga. Sprawdź wyniki.

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola 0:3 (0:0)
Bramki: Jakub Kowalski 73 z karnego, Kacper Myszogląd 87, Michał Kitliński 90+5.
Czarni: Wieczorek - Bakowski, Bażant, Woś, Smoleń - Wątróbski (77. Nytko), Wiktor, Galara, Janeczko (88. Danielski) - Bawor, Łąk (70. Stańczyk).
Sędziował: Maciej Kuropatwa (Ruda Śląska).
Czerwone kartki: Michał Szymczak (trener) 72, Paweł Bażant 79 (za dwie żółte)
Żółte kartki: Janeczko 30, Bażant 42, 79, Bawor 72.

W meczu 9 kolejki 3 ligi gr. 4 Czarni Połaniec przegrali 0:3. Wszystkie bramki gospodarze stracili w drugiej połowie spotkania.
Kolejny mecz, w którym zespół Czarnych nie potrafi zdobyć bramki. Do przerwy nic nie wskazywało, że drużyna z Połańca straci aż trzy gole. W 72 minucie spotkania arbiter przyznał drużynie Stali rzut karny i nie mógł się z tym pogodzić szkoleniowiec gospodarzy Michał Szymczak, który został ukarany wykluczeniem z ławki trenerskiej za krytykę orzeczeń sędziego. - Ta decyzja ustawiła mecz - skomentował kierownik Czarnych. Zespół z Połańca był ewidentnie podłamany, bo siedem minut po stracie bramki musieli grać w osłabieniu, po tym jak drugie napomnienie otrzymał Paweł Bażant. Goście zdobyli jeszcze dwie bramki w końcówce i komplet punktów pojechał do Stalowej Woli. - Kolejny raz trójka sędziowska nie popisała się podczas naszego meczu. Tak naprawdę to do rzutu karnego z 72 minuty Stal nie zagroziła nam za bardzo. Niektórym już po tej decyzji arbitra puściły nerwy. Ciężko coś więcej powiedzieć po takim meczu - podsumował kierownik drużyny z Połańca.

Korona II Kielce - Cracovia II Kraków 0:0
Korona II: Zapytowski - Zwoźny, Pańtak, Kiercz, D. Lisowski - Turek, P. Lisowski (89. Płocica), Strzeboński (74. Kośmider), Konstantyn (74. Majewski), Sowiński (74. Shinonaga) - Szulc (59. Rybus).
Cracovia II: Wilk - Stachera, Kanach, Budziński, Bracik - Ogorzały, Gut (75. Wiśniewski), Nowicki (75. Mróz), Zaucha, Pieńczak - Strózik (88’ Bała).
Żółte kartki: P. Lisowski, Turek, D. Lisowski - Budziński, Pieńczak,
Sędziował: Michał Ficiński (Sosnowiec).
Przewagę mieli podopieczni trenera Mariusza Arczewskiego i byli bliżsi zdobycia bramki. W 76. minucie Krzysztof Kiercz uruchomił podaniem Szymona Majewskiego, który wbiegł w pole karne, uderzył, ale trafił w boczną siatkę. Chwilę później dobrze ustawionego Japończyka Shinonagę wypatrzył Turek, lecz ostatecznie górą był bramkarz lidera.
Końcówka spotkania to dominacja Korony II, której występ obejrzeli między innymi trener ekstraklasowego zespołu Leszek Ojrzyński i dyrektor sportowy Paweł Golański. Przed szansą zdobycia bramki stanął Karol Turek, ale jego strzał w ostatniej chwili został zablokowany. W doliczonym czasie gry po kolejnej szybkiej akcji gospodarzy Shinonaga trafił w boczną siatkę i spotkanie na szczycie 3. ligi zakończyło się podziałem punktów.

Zdjęcia z meczu

KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Podlasie Biała Podlaska 2:1 (0:1)
Bramki: Michał Nawrot 67 z karnego, Illa Tymoszenko 90+2 - Jakub Mażysz 1.
KSZO 1929: Burek - Sylwestrzak, Mężyk, Camargo, Cukrowski (73. Pawlik) – Tymoszenko, Burzyński (44. Ziółko), Nawrot – Brągiel (63. Dziubiński), Czernij, Bełczowski.
Podlasie: Misztal – Spring (73.Kosieradzki), Chyła, Kot (85.Galach), Kozłowski – Pigiel, Andrzejuk, Podstolak (74. Kurowski), Kobyliński (58.Bahonko), Wojczuk - Mażysz.
Żółte kartki: Sylwestrzak, Bełczowski, Cukrowski (KSZO 1929) – Chyła, Wojczuk, Spring, Galach (Podlasie).
Czerwone kartki: Burek (KSZO, 42 minuta), Persona (KSZO, 44 minuta, niesportowe zachowanie), Borek (KSZO, kierownik drużyny - niesportowe zachowanie).
Sędziował: Jakub Pych (Tarnów).
Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec pokazali w tym meczu niesamowity charakter. Od 1 minuty przegrywali 0:1, od 42 minuty grali w osłabieniu, a mimo to w drugiej połowie potrafili odwrócić losy spotkania i zdobyć dwie bramki.

W 42 minucie Jakub Burek za interwencję poza polem karnym i w dodatku niezgodną z przepisami dostał czerwoną kartkę. Zastąpił go Bartosz Ziółko, który wszedł za Fabiana Burzyńskiego. Chwilę później czerwień ujrzał Tomasz Persona. Wydawało się, że podopieczni Rafała Wójcika są na straconej pozycji, a jednak pokazali charakter. W 67 minucie z rzutu karnego wyrównał Michał Nawrot, który pokonał Rafała Misztala. W doliczonym czasie gry po dograniu Damiana Mężyka bramkę zdobył Illa Tymoszenko i na stadionie zapanowała ogromna radość.

ŁKS Probudex Łagów - Sokół Sieniawa 3:2 (1:1)
Bramka: Adam Imiela 21, Łukasz Seweryn 65, 86 - Daniel Wolak 42, Dominik Ochał 56.
ŁKS Probudex: Lipiec - Rogala (80. Melinyszyn), Szymocha, Waniek - Kafel (57. Tonia), Mianowany (64. Rogoziński), Mydlarz, Seweryn - Piróg (57. Orlik), Chełmecki (80. Lepiarz), Imiela.
Żółte kartki: Kafel, Melinyszyn (Łagów).
-Trudny mecz, szczególnie w pierwszej połowie. W tej części gry mieliśmy przewagę i powinniśmy zamknąć mecz, ale straciliśmy bramkę na 1:1. Początek drugiej połowy dla Sokoła, ale na szczęście podnieśliśmy się i mamy ważne zwycięstwo - powiedział Ireneusz Pietrzykowski, trener ŁKS Probudex.

Chełmianka Chełm - Wisła Sandomierz 1:1 (1:0)
Bramki: Jakub Knap 10 - Mateusz Peda 81
Wisła: Ciołek - Partyka, Sudy, Krajewski, Janik - Kałaska, Troyanovskyi, Kuzior (75' Stępień), Persak (60' Sprawka), Cichoń (30' Peda) - Solodovnicov
Żółte kartki: Solodovnicov, Janik

Generalnie mecz wyglądał tak, że Chełmianka stanęła w wysokim pressingu i czekała na nasze błędy. Jeden przytrafił się w 10 minucie, kiedy Knap zdobył gola. Popełnialiśmy zbyt dużo błędów w tej pierwszej połowie. Druga połowa już zdecydowanie lepsza. Utrzymywaliśmy się przy piłce, stwarzaliśmy sytuacje i jedną z nich Peda zamienił na gola, który dał wyrównanie - mówił po meczu szkoleniowiec Wisły, Jarosław Pacholarz.

Wieczysta Kraków - Unia Tarnów 7:0 (5:0)
Bramki: Maciej Jankowski 16, 42, 64, Radosław Majewski 10 z karnego, Denys Faworow 13, Piotr Bujak 25, Emmanuel Kumah 50.

Wisłoka Dębica - KS Wiązownica 4:3 (2:1)
Bramki: Łukasz Siedlik 1, Kamil Rębisz 45, Jakub Smoleń 65, Sebastian Fedan 94 - Kacper Wydra 29, 89, Kornel Kardas 92

Avia Świdnik - Lublinianka Lublin 1:1 (0:1)
Bramki: Rafał Kursa 75 - Tomasz Tymosiak 5.

Podhale Nowy Targ - Orlęta Radzyń Podlaski 0:1 (0:1)

• 18. Czarni Połaniec 9 4 6-17

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]