Hetman Włoszczowa zremisował z Neptunem Końskie

PST
Hetman Włoszczowa zremisował z Neptunem Końskie w meczu IV ligi świętokrzyskiej.

Hetman Włoszczowa - Neptun Końskie 2:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Piotr Zieliński 61, 1:1 Marcin Jarmuda 80 z karnego, 1:2 Karol Armata 90+1, 2:2 Marcin Michałek 90+3.

Hetman: Dyras - Walasek, M. Wroński, Chuptyś, Rajek (75. Lichosik) - Jarmuda, R. Wroński, Michałek, Matuszewski - P. Krzysztofik (63. Ptak), Rajczykowski.

Neptun: Herda - Dudkiewicz, Rechowicz, Maciejewski, Skalski - Supierz, Sroka, Armata, Gardynik (64. Pach) - Taler (59. Zieliński), Piwowar.

Sędziował: Tomasz Kondrak.

Potyczka lokalnych rywali dostarczyła kibicom wielu emocji, najwięcej w końcówce. Gdy w 93 minucie (!) konecczanie już „byli w ogródku i witali się z gąską”, w ostatniej akcji meczu wyrównanie na 2:2 dał gospodarzom Marcin Michałek. - Borykamy się z dużymi problemami kadrowymi. Ten remis wywalczony w tak dramatycznych okolicznościach traktujemy z szacunkiem - podkreślał kierownik drużyny z Włoszczowy Grzegorz Włodarczyk.

- W 4 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Marcin Taler, trafił w słupek. Gdybyśmy na początku spotkania wykorzystali dogodne sytuacje, ten mecz mógł inaczej się dla nas ułożyć - mówił z niedosytem trener Neptuna Waldemar Szpiega.