Hubert Wrona z RUSHH Kielce został mistrzem Polski w boksie olimpijskim. Srebro dla Daniela Surowca z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Bartosz Wartałowicz
Złoty medalista Mistrzostw Polski w boksie Hubert Wrona (z prawej) z trenerem Danielem Adamcem. RUSHH Kielce
Hubert Wrona z Kieleckiego Klubu Bokserskiego RUSHH został mistrzem Polski w boksie w kategorii 48 kilogramów. Mistrzostwa Polski w Toruniu ze srebrnym medalem zakończył Daniel Surowiec - bokser KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, który przegrał finałową walkę.

Świętokrzyskie ma mistrza i wicemistrza Polski w boksie olimpijskim

Reprezentant KKB RUSHH Kielce w finale pokonał 4:1 Bartłomieja Fortunę z UKS Champion Wołomin. Hubert Wrona powtórzył swój sukces z 2021 roku, kiedy w Wałbrzychu również sięgnął po złoty medal Mistrzostw Polski. Daniel Surowiec z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w kategorii 51 kilogramów musiał uznać wyższość Jakuba Słomińskiego, który wygrał przed czasem w 2 rundzie, zapewniając sobie 8 złoty medal na Mistrzostwach Polski.