Hummel 4. Liga. Olimpia Pogoń Staszów w doliczonym czasie zdobyła drugą bramkę i zremisowała z Orliczem Suchedniów 2:2

Pogoń zremisowała z Orliczem 2:2
Pogoń zremisowała z Orliczem 2:2 Dorota Prokop
W meczu inaugurującym rundę wiosenną w Hummel 4. Lidze Olimpia Pogoń Staszów zremisowała z Orliczem Suchedniów 2:2. Podopieczni trenera Krzysztofa Treli "gonili" wynik i w 87 i 94 minucie zdobyli bramki, dzięki którym wywalczyli remis.

Remis Pogoni Staszów z Orliczem Suchedniów na inaugurację

Olimpia Pogoń Staszów - Orlicz Suchedniów 2:2 (0:2)
Bramki: Adam Zawierucha 87, Ernest Rozmysłowski 90+4 - Patryk Zygmunt 9, Tomasz Miernik 24.

Zobaczcie zdjęcia z meczu

W 41 minucie czerwoną kartką został ukarany Piotr Grzejszczyk (Orlicz)

Pogoń: Borusiński - Łączkowski, Wawrylak, Dela, P. Musiał - Szymański, Piskorz, Kozłowski - Wojsa, Rozmysłowski, Zawierucha.
Orlicz: Onopko - Łubek, Czeneszkow, Banaczkowski, Bator - Miernik (70 Turski), Bilski (90+1 Mądzik), Grzejszczyk, Zygmunt, Sikora, Rzeszowski.

Spory niedosyt, bo straciliśmy dwa gole w ostatnich minutach meczu. Pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu, prowadziliśmy 2:0. W 41 minucie nasz zawodnik został ukarany drugą żółtą kartką i musieliśmy grać w "10". Niestety w ostatniej minucie straciliśmy cenne 3 punkty - powiedział trener Orlicza Łukasz Tekiel.