Hummel 4. Liga. Star Starachowice wygrał na wyjeździe z Pogonią Staszów. Zobaczcie kulisy tego spotkania w obiektywie

Jaromir Kruk, Dorota Kułaga
Star Starachowice wygrał z Pogonią Stasżów 2:1.
Star Starachowice wygrał z Pogonią Stasżów 2:1. Dorota Prokop
W meczu 10. kolejki Hummel 4. Ligi Pogoń Staszów przegrała ze Starem Starachowice 1:2. Dwie bramki dla ekipy Tadeusza Krawca zdobył Przemysław Śliwiński.

Pogoń Staszów – Star Starachowice 1:2 (0:0)
Bramki: Hubert Wojsa 61 karny – Przemysław Śliwiński 58, 73.
Pogoń: Borusiński – Łączkowski, Czerwiak, Wawrylak (85 Kozłowski), Musiał – Wojsa, Piskorz, Zawierucha – Żądło, Polniak (70 Grudziński), D. Szymański.
Star: Michał Nowak – M. Styczyński, Jagiełło, Gębura, M. Kaczmarek (60 P. Stefański) – Mikos (90 Mateusz Nowak), Nowocień, Hajduk (87 Grzywalski), Szydłowski – Wiecha (60 Ambrozik), Śliwiński (87 Kosztowniak).

Pogoń postawiła twarde warunki liderowi. – Przy mocno wiejącym wietrze gospodarze mieli optyczną przewagę w pierwszej połowie, wyglądali dobrze – powiedział Tadeusz Krawiec, trener Staru, który w drugiej połowie mocno wziął się do roboty. Efektem tego były dwa gole Przemysława Śliwińskiego, pierwszy po indywidualnej akcji zakończonej strzałem z osiemnastego metra, drugi po dośrodkowaniu Piotra Stefańskiego. Trafienia gości przedzielił gol Huberta Wojsy z karnego (za faul Michała Nowaka na Mateuszu Wawrylaku). – Niedosyt. Mogliśmy wygrywać po pierwszej połowie, ale nie wykorzystaliśmy swoich okazji – dodał Krzysztof Trela, szkoleniowiec Pogoni Staszów.