Hummel 4 Liga. Wysoka wygrana GKS Zio-Max Nowiny ze Stalą Kunów. W meczu padło aż 9 bramek. Zobaczcie zdjęcia z meczu i wideo

Bartosz Wartałowicz
Michał Kolera
od 16 lat
W 24 kolejce Hummel 4 Ligi GKS Zio-Max Nowiny pokonał Stal Kunów 7:2. Zobaczcie zdjęcia z meczu i materiał wideo.

Wysoka wygrana GKS Nowiny ze Stalą Kunów

GKS Zio-Max Nowiny - Stal Kunów 7:2 (3:1)
Bramki: Szymon Kot 4, Radosław Szmalec 32, Bartosz Papka 40, Piotr Gardynik 59, 88, Mateusz Zębala 66, 84 – Łukasz Swat 15, 80.
GKS: Skrzypiński – N. Niebudek, D. Pietras, Brela, Nowakowski, Marek – Szmalec, Kawecki (46 Mat. Gadomski), Sinkiewicz – Kot (46 P. Gardynik), D. Kopyciński (46 Zębala), Papka (55 Blicharski).

Zaledwie po 15 minutach na boisku w Nowinach był już remis 1:1. Nikt zapewne wtedy nie spodziewał się, że w meczu padnie jeszcze 7 bramek. GKS Nowiny od 71 minuty grał w dziesiątkę, bo złamania nosa doznał Mateusz Brela. Mimo osłabienia gospodarze w końcówce dołożyli dwa gole, tracąc jednego. Świetna partia Radosława Szmalca – jedno trafienie plus trzy asysty. Warto docenić jeszcze wysoką formę strzelecką Piotra Gardynika i Mateusza Zębali - obaj zdobyli po dwa gole w tym meczu. Trener Przemysław Cichoń może być zadowolony, bo jego zespół wrócił na drugie miejsce w tabeli.