Hummel 4. Liga. Wysoka wygrana Neptuna Końskie z Orliczem Suchedniów. Najlepszy na boisku był strzelec dwóch goli Patryk Kwiecień

Jaromir Kruk, Dorota Kułaga
Neptun Końskie wygrał z Orliczem Suchedniów 5:0
Neptun Końskie wygrał z Orliczem Suchedniów 5:0 Mikołaj Opatowski
Piłkarze Neptuna Końskie w Wielką Sobotę pewnie pokonali drużynę Orlicza Suchedniów 5:0 w meczu Hummel 4. Ligi.

Neptun Końskie wysoko wygrał z Orliczem Suchedniów

Neptun Końskie – Orlicz Suchedniów 5:0 (2:0)
Bramki: Patryk Kwiecień 6, 43, Patryk Raczyński 47, Kevin Castillo 65, Igor Wasik 90.
Neptun: Herda – F. Wasik, Skalski, Piotrowski, Paweł Markowicz – Maciejewski (60 Akbarov), Kwiecień (78 Marcinkowski), Castillo (90 Wojna) – Banasik, Grudnik (78 I. Wasik), Patryk Raczyński.

Jednostronne widowisko. Neptunowi szybko prowadzenie dał najlepszy na boisku Patryk Kwiecień, który popisał się w 6 minucie ładnym uderzeniem. On podwyższył na 2:0 po ładnej zespołowej akcji, a po przerwie strzelali jego koledzy. – Całkowita nasza kontrola – powiedział Arkadiusz Bilski, trener Neptuna.