Hummel 4. Liga. Wzruszające chwile na meczu Moravii Anna-Bud Morawica. Mateusz Zawadzki zadedykował bramkę zmarłemu tacie

Dorota Kułaga
Mateusz Zawadzki zdobył efektowną bramkę i zadedykował ja zmarłemu tacie.
Mateusz Zawadzki zdobył efektowną bramkę i zadedykował ja zmarłemu tacie. Tomasz Wierzbicki
To był wyjątkowy mecz dla braci Zawadzkich. Piłkarzom Moravii Anna-Bud Morawica kilka dni temu zmarł tata Stanisław Zawadzki. W niedzielnym meczu Hummel 4. Ligi Mateusz Zawadzki zdobył bramkę i uczcił pamięć taty. Były łzy i ogromne wzruszenie.

Bramka z dedykacją dla zmarłego taty. Wzruszające chwile w meczu Moravii Anna-Bud Morawica

W 9 minucie składną akcję Łukasza Zawadzkiego wykończył Karol Gilewski. Na 2:0 podwyższył po centrze z rzutu rożnego Dawida Szałasa Mateusz Zawadzki. Mateusz piękną bramkę zdobył strzałem głową, czym uczcił pamięć swojego niedawno zmarłego taty.

- Bracia Zawadzcy rozegrali dzisiaj jedno z najtrudniejszych swoich spotkań. Mecz rozpoczął się minutą ciszy dla uczczenia pamięci zmarłego Stanisława - wieloletniego członka zarządu KS Moravia, jednego z założycieli klubu, taty, przyjaciela i wiernego kibica - napisała na swoim Fanpage'u Moravia.

Moravia Anna-Bud Morawica – Alit Ożarów 4:0 (2:0)
Bramki: Karol Gilewski 9, Mateusz Zawadzki 12, Maciej Pokora 52, Konstantin Holovczenko 81.
Moravia: Wojno – Wasilewski, Zgrzebnicki, Mateusz Zawadzki, F. Rogoziński (65 Górecki) – Szczepanek (68 Nosek), Gilewski (80 Dziedzic), J. Rabiej, Szałas (58 Holovczenko) – Ł. Zawadzki, Maciej Pokora (85 I. Zawierucha).
Alit: Żytniewski – Zalewski, M. Kamiński, Malec, F. Stępień (46 Śmieszek) – Soja, Kozakiewicz, J. Bielecki, Toboła – Iwanienko, Knysh.