Hummel 4.liga świętokrzyska. Sparta Kazimierza Wielka remisuje z GKS Zio-Max Nowiny 1:1

Stanisław Wróbel
Strzelec gola dla Nowin Mateusz Brela
W 11.kolejcie piłkarskiej Hummel 4.ligi świętokrzyskiej. Sparta Kazimierza Wielka zremisowała z GKS Zio-Max Nowiny 1:1. Obie bramki padły po przerwie.

Sparta Kazimierza Wielka - GKS Zio-Max Nowiny 1:1 (0:0)

Bramki: Krystian Kądzielski 48 - Mateusz Brela 60.
Sparta Kazimierza WielkaDudek - Adamczyk, Morsztyn, Nowakowski, Maderak - Kłoda (od 70 minuty Fakowski), Polachow, Kądzielski Krystian (w 90 Rdest), Kądzielski Mateusza - Kądzielski Marcin, Ezech.
GKS Zio-Max Nowiny Skrzypiński - Krzeszowski, Pietras, Brela, Marek - Sinkiewicz (od 46 Blicharski), Gadomski (od 70 Petelicki), Szmalec, Kot (od 79 Gardynik) - Papka, Kopyciński

Rozczarowani wracali z Kazimierzy Wielkiej piłkarze GKS Zio-Max Nowiny. Bardzo liczyli na zwycięstwo, mieli wiele sytuacji ale mecz zakończył się wynikiem 1:1 co jest sporym sukcesem gospodarzy - Sparty Kazimierza Wielka.

Bardzo dobry mecz rozegrał bramkarz gospodarzy Eryk Dudek, który obronił wiele trudnych sytuacji.

Mecz był bardzo ciekawy, obfitował w wiele akcji. Gospodarze prowadzili po ładnej bramce Krystiana Kądzielskiego w 48 minucie.

Nowiny wyrównały po stałym fragmencie gry i dośrodkowaniu z rzutu rożnego w 60 munucie. Piłka została przedłużona w polu karnym, następnie dopadł do niej Mateusz Brela trafiając do siarki.

Ciekawostką tego meczy było to, że piłkarze z Nowin po raz pierwszy wystąpili w nowych strojach.