Hummel 4.liga świętokrzyska. Star Starachowice - Sparta Kazimierza Wielka 5:0! Zobaczcie skrót meczu

Dorota Kułaga
Mecz Star - Sparta. Więcej na kolejnych zdjęciach
Mecz Star - Sparta. Więcej na kolejnych zdjęciach Słoka Photography/Star Starachowice
W meczu 8.kolejki Hummel 4.ligi świętokrzyskiej Star Starachowice pokonał Spartę Kazimierza Wielka 5:0 ! To ósme kolejne zwycięstwo Staru od początku sezonu. Kolejny popis dał Przemysław Śliwiński, który znów zdobył trzy gole. Zobaczcie filmowy skrót tego meczu.

Star Starachowice - Sparta Kazimierza Wielka 5:0 (3:0)

Bramki: Przemysław Śliwiński 13, 33, 35, Szymon Hajduk 48, Mateusz Jagiełło 85.
Star: Michał Nowak – Kosztowniak (63 Szydłowski), Gębura, Jagiełło, M. Kaczmarek (63 Mateusz Nowak) – M. Styczyński, Ambrozik (71 Grzywalski), Nowocień, Sz. Hajduk (71 Grunt), P. Stefański – Śliwiński (60 K. Wiecha).
Sparta: Dudek – Morsztyn (60 Grabowski), Nowakowski, Adamczyk, Maderak – Kłoda (70 Rdest), K. Kądzielski, Polachow – Mateusz Kądzielski, Marcin Kądzielski (81 Bielecki), Echezona.

Kolejny popis dał Przemysław Śliwiński, który w pierwszej odsłonie strzelił 3 gole, a w drugiej dołożył asystę. Już w 13 minucie lider objął prowadzenie – prostopadłe podanie Jakuba Nowocienia sfinalizował snajper wyborowy. Przy drugim golu Śliwińskiego asystował Piotr Stefański, przy trzecim Kacper Ambrozik. W 48 minucie Śliwiński wyłożył piłkę Szymonowi Hajdukowi, a wynik przypieczętował Mateusz Jagiełło, który wykazał się sprytem po rzucie rożnym egzekwowanym przez Stefańskiego. Sparta (wyróżniał się Echezona) stanowiła tylko tło dla Staru, który śrubuje rekordy. W ośmiu meczach podopieczni Tadeusza Krawca wywalczyli komplet punktów i zanotowali bilans bramkowy 38-3.