I liga piłkarzy ręcznych. Porażka KSSPR Końskie w wyjazdowym spotkaniu z Orłem Przeworsk

Wojciech Buras
KSSPR Końskie wróciło na tarczy z Przeworska.
KSSPR Końskie wróciło na tarczy z Przeworska. KSSPR Końskie
KSSPR Końskie przegrało z na wyjeździe z Orłem Przeworsk 23:30 (13:16) w trzeciej kolejce I Ligi piłkarzy ręcznych. To druga porażka z rzędu koneckiej drużyny, która starała się utrzymywać w meczu w pierwszej połowie, natomiast po zmianie stron to gospodarze odjechali z wynikiem. "Nic nie poszło po naszej myśli" - mówi Arkadiusz Bąk.

KSSPR Końskie wraca na tarczy z Przeworska

SPR Orzeł Przeworsk - KSSPR Końskie 30:23 (16:13)
KSSPR: Baran, Markowski - Janus 4, Woś 3, Falasa 1, W. Sękowski 1, Ł. Sękowski 2, Stępniewski, Biegaj, Włodarski 3, Różnowski, Osman, Włoskiewicz 4, Hubka 5, Słonicki.

KSSPR Końskie podchodziło do sobotniej potyczki w Przeworsku po porażce w poprzedniej kolejce z AZS AGH Kraków na własnym parkiecie. Podopieczni Arkadiusz Bąka już od początku źle weszli w zawody i przegrywali po sześciu minutach 1:5. W 21 minucie udało się zdobyć gola kontaktowego, ale to gospodarze zakończyli pierwszą połowę z trzema bramkami zaliczki. Po zmianie stron wynik rozjechał się na niekorzyść KSSPR. W 47 minucie Orzeł po raz pierwszy objął siedmiobramkowe prowadzenie i już nie spuścił z tonu do końca spotkania. Zespół z Przeworska spokojnie finiszował i zainkasował pierwsze punkty w tegorocznych rozgrywkach. Najwięcej bramek dla KSSPR Końskie zdobyli w Grzegorz Hubka 5 i Jakub Janus 4.

Zagraliśmy słaby mecz. Nic nie poszło po naszej myśli. Znowu szwankowała skuteczność. Teraz pauzujemy i to będzie okazja, żeby sobie pewne rzeczy przeanalizować i poukładać przed meczem z Zawierciem

- mówił po meczu trener Arkadiusz Bąk.

KSSPR Końskie w następnej kolejce nie zagra z racji nieparzystej liczby drużyn w I Lidze. Ich kolejny mecz przypada na termin 21-22 października z KS Viret CMC Zawiercie u siebie.