MKTG SR - pasek na kartach artykułów

III Gminny Konkurs Wokalno-Recytatorski w Jędrzejowie. Kto wygrał? Zobacz zdjęcia

OPRAC.:
Damian Wiśniewski
Damian Wiśniewski
Tak wyglądał III Gminny Konkurs Wokalno-Recytatorski w Jędrzejowie
Tak wyglądał III Gminny Konkurs Wokalno-Recytatorski w Jędrzejowie Przedszkole Magical World / Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie
Na scenie Centrum Kultury w Jędrzejowie odbył się III Gminny Konkurs Wokalno-Recytatorski "Mój dom - moja rodzina", którego Organizatorem było Dwujęzyczne Przedszkole Artystyczne "Magical World" w Jędrzejowie. Kto wygrał?

III Gminny Konkurs Wokalno-Recytatorski w Jędrzejowie

W konkursie udział wzięło 13 przedszkoli z gminy Jędrzejów, których reprezentowało aż 24 uczestników. Pomysłodawcą i koordynatorem konkursu była Aleksandra Kantorowicz, która wspólnie z Dyrektor Dwujęzycznego Przedszkola Artystycznego "Magical World" Katarzyną Makarewicz poprowadziły uroczystość. Przed rozpoczęciem występów konkursowych zaprezentowali się laureaci Gminnego Konkursu Wokalno-Recytatorskiego z 2022 roku Milena Prorok oraz Bartosz Malicki.

Zobacz zdjęcia:

W składzie Jury oceniającego występy małych artystów byli: Wioletta Zdeb - Prezes Fundacji na Rzecz Wspierania Rodziny oraz Dzieci i Młodzieży "Fundacja z Uśmiechem" w Kielcach, Barbara Sipa - kierownik zespołu "Public Relations", właściciel firmy "Kapikol", konferansjer wszelkich imprez, wokalistka, nauczyciel śpiewu, Jakub Wojtasik - założyciel pierwszej w Jędrzejowie szkoły muzyki rozrywkowej "Fabryka Muzyki", autor piosenek i zabaw dla dzieci, nauczyciel rytmiki, konferansjer wszelkich imprez oraz Jan Przypkowski - Dyrektor Muzeum im. Przypkowskich.

To właśnie oni wybrali po trójce młodych artystów w dwóch kategoriach - śpiewu i recytacji. Występy dzieci koncentrowały się wokół tematyki rodziny. Każdy z 24 uczestników został obdarowany dyplomem za udział w konkursie oraz drobnymi upominkami w postaci kubków, całodziennych biletów do Agroturystyki "Oliweczka" w Potoku Wielkim, voucherów do "Lodomanii," oraz piłek.
Każde z dzieci mogło także skorzystać z poczęstunku, który serwowano w przerwie występów przed ogłoszeniem ostatecznych wyników. Podczas przerwy goście oraz uczestnicy konkursu mogli podziwiać Zespół taneczny "Kaprys Jędrzejów" pod kierownictwem choreografa Pani Edyty Piotrowskiej.

Dyplomy i nagrody za udział w konkursie wręczył starosta powiatu jędrzejowskiego, Paweł Faryna.
Zdobywcy I miejsca otrzymali wysokiej jakości keyboardy, bilety do Muzeum im. Przypkowskich w Jędrzejowie oraz vouchery do Pizzerii "Drive". Nagrody laureatom wręczyła Prezes "Fundacji Z Uśmiechem" Pani Wioletta Zdeb oraz Sekretarz Gminy Pani Renata Kawiorska.

Głównymi sponsorami konkursu był Urząd Miejski w Jędrzejowie oraz Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie.

Wyniki konkursu w Jędrzejowie

Kategoria wiersz:

  • I miejsce: Laura Matera (Oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej w Podchojnach)
  • II miejsce: Julia Hadyniak (Przedszkole nr 1 w Jędrzejowie)
  • III miejsce: Maria Kałwa (Oddział przedszkolny w Zespole Placówek Oświatowych w Prząsławiu)

Kategoria piosenka:

  • I miejsce: Kaja Krzemień (Przedszkole nr 1 w Jędrzejowie)
  • II miejsce: Eliza Domagała (Przedszkole nr 2 w Jędrzejowie)
  • III miejsce: Lena Krzepkowska (Przedszkole nr 3 w Jędrzejowie).

Organizator: Dwujęzyczne Przedszkole Artystyczne "Magical World" składa serdeczne podziękowania podziękowania wszystkim sponsorom za hojność, pomoc materialną i finansową. Podziękowania należą się również Dyrektorowi Centrum Kultury w Jędrzejowie Panu Sebastianowi Sipie za udostępnienie obiektu a także za obecność w tym dniu. Dziękujemy również nauczycielom, rodzicom oraz gościom, że uczestniczyli w tak ważnym dniu.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Euro 2024: STUDIO-EURO ODC-3 PRZED MECZEM POLSKA - AUSTRIA

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie