Innowacyjny zabieg po raz pierwszy w Kielcach

  Innowacyjny zabieg po raz pierwszy w Kielcach

  PG

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Innowacyjny zabieg po raz pierwszy w Kielcach

  ©archiwum

  Bez bolesnego nakłuwania, uszkodzenia naskórka i długiego gojenia - pierwsze urządzenie pracujące w technologii TECAR CRV w Kielcach jest już dostępne w Instytucie Kosmetologii Maeve. To nowy wymiar liftingu twarzy i ciała.
  Innowacyjny zabieg po raz pierwszy w Kielcach

  ©archiwum

  Kielecki Instytut Maeve to bardzo ekskluzywny i zarazem największy Instytut w naszym regionie. Jako pierwszy na rynku kieleckim wprowadził technologię TECAR do zastosowań typowo kosmetycznych. Premiera urządzenia miała miejsce 3 grudnia.

  Młodość na wyciągnięcie ręki
  Temat młodego wyglądu i chęci zatrzymania widocznych oznak czasu na naszej skórze niezmiennie powraca we wszystkich gabinetach i klinikach medycyny estetycznej.
  Metod liftingujących jest wiele, ale wśród nich wyróżnia się skuteczny i bezbolesny TECAR CRV. - To nowatorska metoda, która przebudowuje skórę na poziomie warstwy kolagenowej i tkanki podskórnej z nieznaną dotąd skutecznością. To szybki, bezbolesny zabieg, który można wykonywać przez cały rok - mówi Małgorzata Świątek, kosmetyczka z 29-letnim doświadczeniem w zawodzie oraz właścicielka Instytutu Maeve.

  Kompleksowe działanie
  Dzięki urządzeniu TECAR CRV można poddać się zabiegom: liftingu twarzy szyi czy dekoltu, wypełniania zmarszczek, zagęszczania skóry, redukcji cellulitu i obwodów, a nawet... powiększania ust.
  TECAR CRV to jedyne urządzenie bazujące na kontrolowanym i mierzalnym depozycie fali o częstotliwości radiowej w obszarze skóry właściwej (zabiegi liftingująco-ujędrniające) i tkanki podskórnej (redukcja cellulitu, modelowanie sylwetki). - Urządzenie oferuje
  opatentowaną przez firmę Winform metodę pracy Transdermal delivery®. Jest to bezbolesna procedura gwarantująca brak efektów ubocznych, która przyśpiesza proces wchłaniania substancji aktywnych - wyjaśnia Małgorzata Świątek.

  Urządzenie TECAR CRV jako jedyne na rynku pracuje w dwóch systemach kontroli zabiegowej. SIVSEA - wyświetla wszystkie parametry emisji (z urządzenia) i reakcji (z ciała). Urządzenie monitoruje w aktywny i natychmiastowy sposób tolerancję energii przez ciało, korygując nadmierne efekty cieplne. SCE- system ten, po ustawieniu mocy urządzenia steruje i dostosowuje w czasie rzeczywistym moc, zgodnie z odpowiedzią tkanki, którą w danym momencie poddajemy terapii.

  Zachwycające efekty
  TECAR CRV w zastosowaniu kosmetycznym poprawia kondycję skóry twarzy i ciała dzięki stymulacji produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, redukuje cellulit, w serii zabiegowej daje efekt liftu chirurgicznego. W zastosowaniu fizjoterapeutycznym eliminuje ból i przywraca funkcje uszkodzonych struktur anatomicznych.

  Zabieg dostępny jest już dziś w Instytucie Kosmetologii Maeve, który znajduje przy ulicy Karczówkowskiej 45 w Kielcach. Można zadzwonić pod numer: 505-117-711 lub zarezerwować wizytę online pod adresem maeve.versum.pl


  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo