IV liga. Orlicz Suchedniów wygrał ŁKS Georyt Łagów

Piotr STAŃCZAK
W zaległym pojedynku pierwszej kolejki świętokrzyskiej IV ligi Orlicz Suchedniów ograł ŁKS Georyt Łagów 3:1

Orlicz Suchedniów - ŁKS Georyt Łagów 3:1 (2:0) , Łukasz Ubożak 16, 66, Mohamed Sylla 37 - Paweł Jaworek 57.

Orlicz: Shram - Łozniak, Ciesielski, Walcott, Krogulec - Ubożak (90 Banaczkowski), Kostek, Suchecki, Koev - Kostov, Sylla (90+2 Żakowicz).

Łagów: Biało - Brzoza, Jaworek, Gil, Sosiński - Pustuła (73 Żak), Brudek (69 Włodarczyk), Rogala (57 Piotrowicz), Barucha - Bochniak, Rabenda.

W trenerskim pojedynku opiekun Orlicza Sławomir Majak pokonał swego niegdysiejszego asystenta w Suchedniowie Janusza Cieślaka, który obecnie szkoli łagowian. W rolę egzekutora w ekipie gospodarzy wcielił się Łukasz Ubożak, drugą bramkę w sezonie zdobył także Kanadyjczyk Mohamed Sylla. Mecz z pewnością będzie wspominał były zawodnik i grający trener Orlicza Paweł Jaworek. W drugiej połowie strzelił gola dla ŁKS, ale w ostatniej minucie za nazbyt gorliwą dyskusję z arbitrem otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.