Jakub Kotarzewski: - Jestem scyzorykiem i ta wygrana bardzo cieszy

dor
Piłkarze Korony Kielce po niezwykle emocjonującym meczu wygrali z Wisłą Kraków 3:2. Był to pojedynek w grupie mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy.

Dobrą zmianę w drugiej połowie dał Jakub Kotarzewski, pomocnik Korony, wychowanek kieleckiego klubu: - Po to są zmiennicy, żeby pomagali drużynie – mówił po meczu Kotarzewski. Tak się mecz ułożył, że akurat wszedłem przy niekorzystnym wyniku, więc podwójnie cieszy to, że w drugiej połowie udało się odwrócić losy spotkania. Dla mnie to zwycięstwo jest bardzo ważne. Jestem z Kielc, jestem scyzorykiem, kibicem i to jest wartościowa wygrana, zarówno dla nas, jak i dla kibiców. Dziękujemy naszym kibicom za wspaniały doping. Jesteśmy na piątym miejscu w tabeli i zrobimy wszystko, żeby do końca sezonu tej pozycji już nie oddać. Teraz jedziemy po punkty do Niecieczy - dodał.