Jarosław Lubiński czwarty w buskim Biegu Zdrojowym

/dor/
Naszemu lekkoatlecie Jarosławowi Lubińskiemu niewiele zabrakło do podium. Ostatecznie Bieg Zdrojowy ukończył na czwartym miejscu. Dorota Kułaga
Mieszkający w Lipnie w gminie Oksa Jarosław Lubiński zajął czwarte miejsce w XII Międzynarodowym Biegu Zdrojowym, który w niedzielę odbył się w Busku-Zdroju. Imprezie patronowało "Echo Dnia".

W biegu wystartowało blisko 400 zawodników, w tym 15 osób niepełnosprawnych. Rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych na dystansach od 100 metrów do 10 kilometrów. Najlepsi otrzymali puchary, odlewane medale oraz okazałe nagrody rzeczowe.

Wygrał Sylwester Lepiarz z Ostrowca Świętokrzyskiego, czwarty był Jarosław Lubiński, reprezentujący KKL Kielce, który 10-kilometrową trasę pokonał w czasie 37 minut i 46 sekund. Wyniki: mężczyźni: 1. Sylwester Lepiarz (Ostrowiec) - 36,56, 2. Michał Wojciechowski (Tarnobrzeg) - 37,30, 3. Marcin Stokowiec (KKL Kielce/Hipe.pl) - 37,32, 4. Jarosław Lubiński (KKL) - 37,46, (...), 30. Mariusz Szczerba (Jędrzejów) - 48,41.