Jawornik podejmuje ekipę z Oksy, Nidzica jedzie do Małogoszcza

Kamil Markiewicz
Dominik Jaworski (z prawej) strzelił dwa gole dla Nidzicy Dobiesławice w niedzielnym meczu z Zielenią Żelisławice-Secemin Kamil Markiewicz
Niedzielna kolejka drugiej grupy klasy A była udana dla Nidzicy Dobiesławice, która pokonała na własnym boisku Zieleń Żelisławice-Secemin 5:3. Do przerwy utrzymywał się remis 2:2. Po dwa gole dla gospodarzy strzelili Przemysław Nowak i Dominik Jaworski, a jednego Bartosz Jesionka.

Mniej szczęścia miał Jawornik Gorzków, którzy przegrał na wyjeździe z Partyzantem Wodzisław 1:2. Do przerwy drużyny bezbramkowo remisowały. Bramkę dla Jawornika na 1:1 strzelił grający trener Marcin Szlembarski.

Nie wykorzystaliśmy dogodnych sytuacji. Mam nadzieję, że w kolejnym spotkaniu będzie lepiej. W niedzielę nie miałem do dyspozycji Krzysztofa Witka i Łukasza Kapusty, którzy przebywali na wakacyjnym wyjeździe. Obaj wracają na najbliższe spotkanie - powiedział Marcin Szlembarski.

W niedzielę, o godzinie 15, Jawornik zagra u siebie z Nidą Oksa, natomiast o godzinie 16, w Małogoszczu rozpocznie się spotkanie, w którym Nidzica zmierzy się z beniaminkiem rozgrywek Wierną II.