Jawornik zagra u siebie z liderem. Nidzica jedzie do Nowego Korczyna

Kamil Markiewicz
Bartosz Jesionka (przy piłce) zdobył dwie bramki dla Nidzicy Dobiesławice w spotkaniu ze Zrywem Skroniów Kamil Markiewicz
W niedzielnym meczu drugiej grupy klasy A zwycięstwo odniosła Nidzica Dobiesławice, która rozgromiła na własnym boisku Zryw Skroniów 4:0. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Dwa gole strzelił Bartosz Jesionka, a po jednym Patryk Pietrzyk i Przemysław Nowak.

Zacięty pojedynek z wiceliderem rozgrywek Dębem Nagłowice stoczył na wyjeździe Jawornik Gorzków. Po 8 minutach gry ekipa z Gorzkowa prowadziła 2:0, po trafieniach Przemysława Antosa i Marcina Szlembarskiego. Pierwsza część meczu zakończyła się remisem 2:2. W 51 minucie Jawornik przegrywał 2:4, ale dzięki kolejnym trafieniom Antosa i Szlembarskiego doprowadził do remisu 4:4. Ostatecznie górą byli gospodarze, którzy zwyciężyli 6:4.

Przed Jawornikiem kolejne trudne spotkanie. W niedzielę, o godzinie 15, w meczu dziewiątej kolejki ekipa z Gorzkowa będzie podejmować lidera rozgrywek Piaskowiankę Piaski. O tej samej porze, co mecz w Gorzkowie, w Nowym Korczynie z miejscową Wisłą zmierzy się Nidzica.