Jeszcze tylko dwa mecze do końca rundy jesiennej

Kamil Markiewicz
Piotr Gardynik strzelił trzy gole dla Neptuna Końskie.
Piotr Gardynik strzelił trzy gole dla Neptuna Końskie. Kamil Markiewicz
Weekendowa kolejka czwartej ligi była udana dla Neptuna Końskie. Nasza drużyna w konfrontacji z Lubrzanką Kajetanów popisała się dużą skutecznością. Podopieczni Waldemara Szpiegi rozgromili rywali aż 6:0. Do przerwy wygrywali 1:0, po trafieniu Piotra Gardynika. Po przerwie Gardynik dołożył jeszcze dwa gole. Ponadto dwie bramki zdobył Jan Sroka, a jedną Karol Armata.

Gorzej zaprezentowali się piłkarze Partyzanta Radoszyce, którzy zmierzyli się na wyjeździe z Łysicą Bodzentyn. Nasza drużyna co prawda prowadzenie objęła już w 6 minucie po trafieniu Jakuba Jaśkiewicza, ale później gole strzelali tylko gospodarze. Do przerwy Łysica prowadziła 2:1. Ostatecznie wygrała aż 5:1.

Przed naszymi zespołami mecze przedostatniej kolejki rundy jesiennej. W niedzielę, o godzinie 13, Partyzant podejmował będzie Nidziankę Bieliny, natomiast w tym samym czasie Neptun zagra w Morawicy z Moravią. Łatwiejsze zadanie ma radoszycka ekipa, która zmierzy się z zespołem zajmującym szesnaste miejsce w tabeli. W tej rundzie zespół z Bielin prezentuje się słabo. W minionej kolejce uległ on Wiśle Sandomierz 0:5. Konecka drużyna zagra z beniaminkiem rozgrywek, który prezentuje nierówną formę. W minionej kolejce Moravia przegrała z Naprzodem Jędrzejów 0:1.