Juniorzy KSZO 1929 Ostrowiec przegrali z Jagiellonią Białystok

sobi
KSZO 1929 Ostrowiec przegrali z Jagiellonią Białystok w meczu Centralnej Ligi Juniorów.

Jagiellonia Białystok – KSZO 1929 Ostrowiec 4:3 (2:1)

Bramki: Kacper Piechniak 21, Tomasz Zaręba 45, Mateusz Ostaszewski 85, 90 – Patryk Baran 15, Mateusz Madej 62, Patryk Niziołek 90+3.

Jagiellonia: Gostomski – Ciborowski, Kiczuk, Maliszewski, Pigiel – Prusaczyk (60. Tabor), Ostaszewski, Polkowski (46. Koncewicz) – Zaręba (87. Prolejko), Kaczmarczyk – Piechniak (90. Toczydłowski).

KSZO: Niedobit – Miłek, Nowakowski, Pietrusiński, Piątkowski – Baran (60. Nowak), Wochniak, Niziołek, Madej – Łokieć (72. Mikosa), Stawiarski (85. Praga).

Już w 10 minucie strzał graczy KSZO trafił w poprzeczkę. Pięć minut później, nieoczekiwanie to goście otworzyli wynik spotkania, za sprawą Patryka Barana, który wykorzystał gapiostwo obrońców. Gospodarze wyrównali sześć minut później za sprawą Piechniaka, który dobił piłkę odbitą od słupki bramki strzeżonej przez Niedobita. W 45 minucie bramkę do szatni dołożył jeszcze Zaręba. W 62 minucie kolejny błąd defensywy wykorzystał Madej i był remis 2:2.

W ostatnich minutach meczu padły aż trzy bramki. Niestety, dwie dla gospodarzy, a ich autorem w 85 i 90 minucie był Mateusz Ostaszewski. Gol Patryka Niziołka z 93 minuty okazał się już tylko kontaktowym, a komplet punktów pozostał w Białymstoku.