Juventa Kobex Starachowice na podium w przełajach

Redakcja
W Końskich odbyły się Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w biegach przełajowych. Z bardzo dobre strony zaprezentowali się lekkoatleci Juventy Kobex Starachowice.

W biegu na 3 kilometry seniorów zwyciężył Dawid Kubiec - czas 8.06, a trzecie miejsce zajął jego klubowy kolega Robert Majecki - 9.04. W biegu na 3 kilometrów juniorów drugie miejsce zajął Marcin Rzeszowski - 8.20. W kategorii młodziczek na dystansie 1,5 kilometra drugie miejsce zajęła Natalia Kwiecień - 5.54. Bardzo dobrze spisali się też zawodnicy Ludowego Klubu Biegacza Rudnik. W kategorii juniorów młodszych Agnieszka Filipowska triumfowała w biegu na 2 kilometry - 7.59, a Mateusz Borkowski na 3 kilometry - 8.02. W punktacji klubowej Ludowy Klub Biegacza Rudnik został sklasyfikowany na 17 miejscu, a Juventa Kobex na 18 pozycji.