Juventa Perfopol Starachowice - Beskid Andrychów 1:0

dor
Piłkarze Juventy Starachowice wygrali z Beskidem Andrychów.
Piłkarze Juventy Starachowice wygrali z Beskidem Andrychów. fot. archiwum / Marcin Pokrzywka
Piłkarze Juventy zwycięsko zakończyli rundę jesienną, a bramkę na wagę trzech punktów w pojedynku z Beskidem Andrychów zdobył w 45 minucie Dawid Korona.

Arkadiusz Bilski, trener Juventy:

-Cieszymy się ze zwycięstwa i z tego, że kończymy rundę jesienną na trzecim miejscu. Wiosną będziemy walczyć o najwyższe cele.

Juventa Perfopol Starachowice - Beskid Andrychów 1:0 (1:0)

Bramka: 1:0 Dawid Korona 45.

Między 15 a 35 minutą gospodarze wykonali 18 rzutów rożnych. Nie przyniosły jednak oczekiwanej bramki. Padła ona w 45 minucie, po rzucie rożnym. Dośrodkował Łukasz Szymoniak, a Dawid Korona "szczupakiem" trafił do siatki Beskidu.

Podopieczni Arkadiusza Bilskiego mieli jeszcze inne okazje, ale wyniku nie udało się podwyższyć. W 63 minucie ładny strzał Konrada Wójtowicza obronił bramkarz gości, w 71 minucie z rzutu wolnego uderzył Łukasz Gruszczyński - tuż nad poprzeczką, a w 75 minucie w dogodnej sytuacji minimalnie przestrzelił Dariusz Anduła.