Juventa zagra ze Stalą Rzeszów w Centralnej Lidze Juniorów

/dor/
Młodzi piłkarze Juventy Starachowice przegrali z Wisłą Kraków 0:1 w 9. kolejce Centralnej Ligi Juniorów. W niedzielę mecz ze Stalą Rzeszów

Podopieczni Zdzisława Spadło zagrali w następującym składzie: M. Bies - Śpiewak, Jagiełło, Legut, Piętak - Garbala (60. Majzner), Kiełek (68. Sarwicki), Kopeć, P. Bies (85. Sieroń), Ciepielewski - Garbarczyk.

Szkoleniowiec Juventy Zdzisław Spadło miał po tym spotkaniu duży niedosyt. Jedyną bramkę jego podopieczni stracili w 17 minucie po nieporozumieniu w defensywie i nie udało się już odrobić strat, mimo że okazji nie brakowało. Najlepszą w 78 minucie miał Daniel Majzner, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam.

Po rozegraniu dziewięciu kolejek Juventa plasuje się na jedenastym miejscu w tabeli z dorobkiem pięciu punktów. Liderem jest Stal Mielec, która zgromadziła 19 punktów. W następnym spotkaniu, które odbędzie się 3 listopada, Juventa zagra na wyjeździe ze Stalą Rzeszów.