Kamil Suchański - Kandydat na Prezydenta Kielc

Ogłoszenie wyborcze KW Suchański Bezpartyjni Koalicja dla Kielc

Kielce to fascynujące miasto z olbrzymim potencjałem, który chcę wykorzystać dla wszystkich kielczan. Mam "Plan dla Kielc" - listę konkretnych działań, które podejmę, by naprawić nasze miasto i wprowadzić je na kurs dynamicznego rozwoju społeczno-gospodarczego. W szybkim czasie dogonimy największe miasta pod względem jakości życia. 

"Plan dla Kielc" w kompleksowy sposób odnosi się do problemów Kielc oraz strategicznych wyzwań, jakie stoją przed naszym miastem. Prezentuję Państwu pięć najważniejszych zadań do realizacji w ciągu pięciu lat kadencji samorządowej. 

Bezpłatna komunikacja miejska dla kielczan. To oszczędność około 4 tysiące złotych rocznie dla 4-osobowej rodziny, mniejsze korki na ulicach i więcej wolnych miejsc parkingowych w centrum miasta. 

Systematyczne remonty i bieżące naprawy nawierzchni ulic w Kielcach, zwłaszcza na peryferiach miasta. Sukcesywne utwardzanie dróg gruntowych. Zwiększenie budżetu miasta na remonty chodników. 

Tworzenie nowych terenów pod działalność gospodarczą w granicach administracyjnych miasta i oferowanie ich inwestorom, by w Kielcach wreszcie powstawały nowe i dobrze płatne miejsca pracy. 

Podnoszenie jakości życia na kieleckich osiedlach. Utwardzenie gruntowych miejsc parkingowych na osiedlowych podwórkach i poboczach dróg. Doprowadzenie do utworzenia większej liczby parkingów osiedlowych we współpracy ze spółdzielniami oraz wspólnotami mieszkaniowymi. Powołanie pełnomocnika prezydenta miasta do spraw współpracy ze spółdzielniami mieszkaniowymi, by wzmocnić dialog na linii miasto-spółdzielnie. Ułożenie chodników na “dzikich” przejściach i skrótach.

Program promocji adopcji bezdomnych zwierząt ze schroniska w Dyminach. Wprowadzenie niepieniężnego bonu w wysokości 400 złotych na zabiegi weterynaryjne dla osób, które zdecydują się przygarnąć psa lub kota do swojego domu. Otwarcie "okna życia" dla psów i kotów. Więcej pieniędzy w budżecie miasta na bony na kastrację i sterylizację czworonogów. 

Kamil Suchański

Kamil Suchański. 46 lat. Mieszka w Kielcach. Żona Katarzyna, dzieci Antosia, Oliver i Kacper. Przedsiębiorca i społecznik. Absolwent prawa na UMCS w Lublinie oraz studiów MBA na GFKM i Rotterdam School of Business. Lider Bezpartyjnych Samorządowców w regionie świętokrzyskim. Prezes stowarzyszenia Bezpartyjni i Niezależni oraz szef klubu radnych Bezpartyjni i Niezależni w Radzie Miasta Kielce. W latach 2018-2021 przewodniczący Rady Miasta Kielce. Był członkiem rady nadzorczej Korony S.A. Udziałowiec i akcjonariusz spółek działających w branży elektroenergetyki oraz odnawialnych źródeł energii. Właściciel największej farmy fotowoltaicznej w województwie świętokrzyskim. Alpinista i himalaista. Zdobył między innymi najwyższy szczyt Ziemi Mount Everest.

Link do social mediów. 

https://www.facebook.com/kamilsuchanskiPL?loca

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie