Kamil Zieliński trzeci w wyścigu w Olsztynie - po raz kolejny kolarz włoszczowskiej grupy uplasował się na podium

/dor/
Kolarze włoszczowskiej grupy Las Vegas Power Energy Drink w ostatni weekend uczestniczyli w wyścigu w Olsztynie, którego trasa liczyła 130 kilometrów. Najlepiej spisał się Kamil Zieliński, który został sklasyfikowany na trzeciej pozycji.

Zawodnicy mieli do przejechania łącznie 13 okrążeń po 10 kilometrów. Wygrał Leszek Pluciński z BDC Marcpol, który samotnie minął linię mety. Drugi był kielczanin Mariusz Witecki z grupy Bank BGŻ Team, a trzecie miejsce zajął wspomniany Kamil Zieliński.

Jest to zawodnik włoszczowskiej grupy, wcześniej ścigał się w ekipach DEK Meble Cyclo Korona Kielce i CCC Polkowice. Pochodzi z Kielecczyzny, dokładnie z Ostrowca Świętokrzyskiego.