NUMER NA LIŚCIE/ NAZWISKO I IMIĘ/ WIEK MIEJSCE ZAMIESZKANIA
[Okręg nr 1] Bliżyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WALACHNIA
1 Rams Jerzy Antoni 63 Bliżyn
2 Pela Tomasz 55 Bliżyn
3 Młodawski Sławomir Stanisław 49 Bliżyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA SZMALCA
1 Szmalec Czesław 53 Bliżyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA ŁYJAKA
1 Łyjak Tadeusz 66 Bliżyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Czarnecki Rafał Szczepan 31 Bliżyn
2 Borowiec Wojciech 30 Bliżyn
3 Zając Kazimierz 59 Bliżyn
[Okręg nr 2] Bugaj, Brzeście, Zagórze
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Milanowska Aleksandra Maria 62 Brzeście
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WALACHNIA
1 Król Gabriela Emilia 52 Brzeście
[Okręg nr 3] Wołów, Wojtyniów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WALACHNIA
1 Gregiel Wiesław Marian 64 Wojtyniów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY KARPIŃSKIEJ
1 Karpińska Elżbieta Grażyna 58 Wołów
[Okręg nr 4] Gilów, Gostków, Ubyszów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Pogodziński Waldemar Szymon 55 Ubyszów
2 Kij Teresa 54 Gilów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WALACHNIA
1 Łukomska Ewa 59 Gilów
2 Ślęzak Zbigniew 56 Ubyszów
[Okręg nr 5] Górki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WALACHNIA
1 Rożek Jolanta Grażyna 35 Górki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Ferencz Sławomir Marek 36 Górki
[Okręg nr 6] Płaczków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WALACHNIA
1 Krzepkowski Jacek 42 Płaczków Piechotne
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Bartosiewicz Zdzisław 62 Mroczków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA SUPERNATA
1 Supernat Zygmunt 60 Pięty
[Okręg nr 7] Mroczków, Rędocin, Sobótka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WALACHNIA
1 Bąk Bogusław Grzegorz 46 Mroczków
2 Wróbel Józef Andrzej 59 Rędocin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI GRUSZCZYŃSKIEJ
1 Gruszczyńska Monika 33 Mroczków
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Adamczyk Krystian 29 Mroczków
2 Bartosiewicz Adam Łukasz 37 Mroczków
[Okręg nr 8] Sorbin
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Boruń Kazimierz 57 Sorbin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WALACHNIA
1 Kopeć Krzysztof 38 Sorbin
[Okręg nr 9] Drożdżów, Jastrzębia, Nowki, Zbrojów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WALACHNIA
1 Fidor Halina 45 Zbrojów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Karpeta Waldemar 42 Drożdżów
[Okręg nr 10] Kopcie, Odrowążek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WALACHNIA
1 Olejarz Ryszard Józef 56 Odrowążek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY GĘBSKIEJ
1 Gębska Jolanta 47 Odrowążek
[Okręg nr 11] Kucębów, Nowy Odrowążek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Bednarz Jarosław 39 Kucębów Borek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WALACHNIA
1 Krzepkowski Krzysztof 38 Nowy Odrowążek
Sławomir Marek Ferencz (3 głosów)
17.65%
Rafał Szczepan Czarnecki (0 głosów)
Tadeusz Łyjak (0 głosów)
Sławomir Stanisław Młodawski (0 głosów)
Tomasz Pela (0 głosów)
Jerzy Antoni Rams (0 głosów)
Czesław Szmalec (0 głosów)
Kazimierz Zając (0 głosów)
Gabriela Emilia Król (0 głosów)
Aleksandra Maria Milanowska (0 głosów)
Wiesław Marian Gregiel (0 głosów)
Elżbieta Grażyna Karpińska (0 głosów)
Teresa Kij (0 głosów)
Ewa Łukomska (0 głosów)
Waldemar Szymon Pogodziński (0 głosów)
Zbigniew Ślęzak (0 głosów)
Jolanta Grażyna Rożek (0 głosów)
Wojciech Borowiec (0 głosów)
Jacek Krzepkowski (0 głosów)
Zygmunt Supernat (0 głosów)
Krystian Adamczyk (0 głosów)
Adam Łukasz Bartosiewicz (0 głosów)
Bogusław Grzegorz Bąk (0 głosów)
Monika Gruszczyńska (0 głosów)
Józef Andrzej Wróbel (0 głosów)
Kazimierz Boruń (0 głosów)
Krzysztof Kopeć (0 głosów)
Halina Fidor (0 głosów)
Waldemar Karpeta (0 głosów)
Jolanta Gębska (0 głosów)
Ryszard Józef Olejarz (0 głosów)
Jarosław Bednarz (0 głosów)
Krzysztof Krzepkowski (0 głosów)
Zdzisław Bartosiewicz (0 głosów)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?