Okręg Nr 1
Sołectwo Jedlnia Letnisko
Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Kowalski Grzegorz 49 Jedlnia-Letnisko
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Wiosna-Michałek Marzena 55 Jedlnia-Letnisko
2 Majcher Zbigniew Roman 53 Jedlnia-Letnisko
3 Golczewski Artur 53 Jedlnia-Letnisko
4 Petniak Leszek Józef 59 Jedlnia-Letnisko
5 Frączek Maciej 23 Jedlnia-Letnisko
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Bocheńska Mariola 52 Jedlnia-Letnisko
2 Skiba Małgorzata 41 Jedlnia-Letnisko
3 Surma Dominik 34 Jedlnia-Letnisko
4 Czech Mariusz 34 Jedlnia-Letnisko
5 Kozieł Zdzisław 48 Jedlnia-Letnisko
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWI NA START
1 Kazirodek Elżbieta 63 Jedlnia-Letnisko
2 Kowalska Bernarda 48 Jedlnia-Letnisko
3 Jemioł Janusz 43 Jedlnia-Letnisko
4 Rojek Wojciech 55 Jedlnia-Letnisko
5 Topór Jan 29 Aleksandrów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM OBYWATELSKIE
1 Szulc Mirosław Henryk 50 Jedlnia-Letnisko
2 Sęczyk Lech Czesław 63 Jedlnia-Letnisko
3 Knap Jerzy 42 Jedlnia-Letnisko
4 Rojek Zofia Maria 48 Jedlnia-Letnisko
5 Ciupińska Anastazja 60 Jedlnia-Letnisko
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 Chrzanowski Jerzy Filip 69 Jedlnia-Letnisko
2 Danasiewicz Mariusz 39 Jedlnia-Letnisko
3 Frączek Beata Katarzyna 41 Jedlnia-Letnisko
4 Siczek Agnieszka 38 Jedlnia-Letnisko
5 Wosztyl Janusz 43 Myśliszewice
Lista nr - KOMITET WYBORCZY LIGA POLSKICH RODZIN
1 Białas Łukasz Józef 24 Jedlnia-Letnisko
2 Gębczyk Czesław Piotr 50 Sadków
3 Kościelniak Franciszek 69 Jedlnia-Letnisko
4 Siwiec Justyna 24 Jedlnia-Letnisko
5 Turek Grażyna 47 Jedlnia-Letnisko
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GOSPODARCZYKA
1 Gospodarczyk Krzysztof 48 Jedlnia-Letnisko
Okręg Nr 2
Sołectwa: Aleksandrów, Piotrowice, Słupica
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Hernik Roman 39 Słupica
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Krok Stanisław 48 Słupica
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWI NA START
1 Hernik Łukasz 31 Aleksandrów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZIEŻY START
1 Wasiak Danuta Julianna 50 Aleksandrów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 Spasiński Zbigniew Jerzy 48 Piotrowice
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM OBYWATELSKIE
1 Lipiec Bernard 34 Słupica
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY BARTKIEWICZ
1 Bartkiewicz Danuta 44 Słupica
Lista nr - KOMITET WYBORCZY LIGA POLSKICH RODZIN
1 Maliborski Tomasz Wojciech 21 Piotrowice
Okręg Nr 3
Sołectwa: Cudnów, Maryno
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Tomaszewski Witold 38 Maryno
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 Baran Katarzyna Justyna 29 Cudnów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWI NA START
1 Karpińska Danuta 52 Cudnów
Okręg Nr 4
sołectwa: Natolin, Sadków
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Skwira Ewelina 31 Sadków
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 Sukiennik Andrzej 45 Sadków
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWI NA START
1 Sikora Bogdan 55 Sadków
Okręg Nr 5
sołectwa: Lasowice, Sadków Górki
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Kubies Aneta 34 Lasowice
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWI NA START
1 Wrochna Krzysztof 52 Sadków Górki
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 Piaseczny Piotr Andrzej 50 Lasowice
Okręg Nr 6
Sołectwo Rajec Szlachecki
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Podkowa Artur 35 Rajec Szlachecki
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM OBYWATELSKIE
1 Brach Beata 35 Rajec Szlachecki
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 Podkowa Robert 42 Rajec Szlachecki
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KOŁTUNA
1 Kołtun Stanisław 63 Rajec Szlachecki
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWI NA START
1 Pasek Renata 33 Rajec Szlachecki
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA LIPCA
1 Lipiec Krzysztof 44 Rajec Szlachecki
Okręg Nr 7
sołectwa: Antoniówka, Siczki
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Rydz Grzegorz 25 Siczki
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Nowak Jadwiga 48 Siczki
Lista nr - KOMITET WYBORCZY LIGA POLSKICH RODZIN
1 Szydło Grzegorz 51 Antoniówka
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWI NA START
1 Kowalski Wojciech 41 Siczki
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 Kuropieska Tadeusz Stanisław 55 Siczki
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM OBYWATELSKIE
1 Pawlicki Marek Piotr 54 Antoniówka
Okręg Nr 8
sołectwo Rajec Poduchowny
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Wolak Jerzy Marek 59 Rajec Poduchowny
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Nowak Michał 23 Siczki
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 Solecka Renata 38 Rajec Poduchowny
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM OBYWATELSKIE
1 Banasiak Tomasz 23 Rajec Poduchowny
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWI NA START
1 Boruch Radosław 36 Rajec Poduchowny
Okręg Nr 9
sołectwa: Dawidów, Groszowice, Myśliszewice, Wrzosów
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Bekier Jadwiga Danuta 49 Groszowice
2 Deja Krzysztof Wojciech 47 Myśliszewice
Lista nr 5 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Wilk Mirosław 34 Groszowice
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM OBYWATELSKIE
1 Nowak Andrzej Adam 52 Groszowice
2 Lipka Józef 57 Groszowice
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWI NA START
1 Lewandowski Waldemar 49 Myśliszewice
2 Stachowicz Mirosław 52 Groszowice
Lista nr - KOMITET WYBORCZY LIGA POLSKICH RODZIN
1 Węgrzynowski Rafał 21 Groszowice
2 Oktawiec Katarzyna Jadwiga 58 Wrzosów
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
1 Ćwiklak Zbigniew 47 Groszowice
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 Karcz Krzysztof 30 Myśliszewice
2 Wosztyl Kazimierz Julian 57 Groszowice
Okręg Nr 10
sołectwa: Gzowice, Gzowice Folwark, Gzowice Kolonia
Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Waniek Jerzy Marek 48 Gzowice
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWI NA START
1 Kucharski Antoni 56 Gzowice
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
1 Borkowski Robert 39 Gzowice
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE FORUM OBYWATELSKIE
1 Żukowska-Rojek Maria Beata 29 Gzowice
- Ewelina Skwira (0 głosów)
- Łukasz Józef Białas (0 głosów)
- Mariola Bocheńska (0 głosów)
- Jerzy Filip Chrzanowski (0 głosów)
- Anastazja Ciupińska (0 głosów)
- Mariusz Czech (0 głosów)
- Mariusz Danasiewicz (0 głosów)
- Maciej Frączek (0 głosów)
- Beata Katarzyna Frączek (0 głosów)
- Czesław Piotr Gębczyk (0 głosów)
- Artur Golczewski (0 głosów)
- Krzysztof Gospodarczyk (0 głosów)
- Janusz Jemioł (0 głosów)
- Elżbieta Kazirodek (0 głosów)
- Jerzy Knap (0 głosów)
- Franciszek Kościelniak (0 głosów)
- Bernarda Kowalska (0 głosów)
- Grzegorz Kowalski (0 głosów)
- Zdzisław Kozieł (0 głosów)
- Zbigniew Roman Majcher (0 głosów)
- Leszek Józef Petniak (0 głosów)
- Wojciech Rojek (0 głosów)
- Zofia Maria Rojek (0 głosów)
- Lech Czesław Sęczyk (0 głosów)
- Agnieszka Siczek (0 głosów)
- Justyna Siwiec (0 głosów)
- Małgorzata Skiba (0 głosów)
- Dominik Surma (0 głosów)
- Mirosław Henryk Szulc (0 głosów)
- Jan Topór (0 głosów)
- Grażyna Turek (0 głosów)
- Marzena Wiosna-Michałek (0 głosów)
- Janusz Wosztyl (0 głosów)
- Danuta Bartkiewicz (0 głosów)
- Łukasz Hernik (0 głosów)
- Roman Hernik (0 głosów)
- Stanisław Krok (0 głosów)
- Bernard Lipiec (0 głosów)
- Tomasz Wojciech Maliborski (0 głosów)
- Zbigniew Jerzy Spasiński (0 głosów)
- Danuta Julianna Wasiak (0 głosów)
- Katarzyna Justyna Baran (0 głosów)
- Danuta Karpińska (0 głosów)
- Witold Tomaszewski (0 głosów)
- Bogdan Sikora (0 głosów)
- Andrzej Sukiennik (0 głosów)
- Aneta Kubies (0 głosów)
- Piotr Andrzej Piaseczny (0 głosów)
- Krzysztof Wrochna (0 głosów)
- Beata Brach (0 głosów)
- Stanisław Kołtun (0 głosów)
- Krzysztof Lipiec (0 głosów)
- Renata Pasek (0 głosów)
- Robert Podkowa (0 głosów)
- Artur Podkowa (0 głosów)
- Wojciech Kowalski (0 głosów)
- Tadeusz Stanisław Kuropieska (0 głosów)
- Jadwiga Nowak (0 głosów)
- Marek Piotr Pawlicki (0 głosów)
- Grzegorz Rydz (0 głosów)
- Grzegorz Szydło (0 głosów)
- Tomasz Banasiak (0 głosów)
- Radosław Boruch (0 głosów)
- Michał Nowak (0 głosów)
- Renata Solecka (0 głosów)
- Jerzy Marek Wolak (0 głosów)
- Jadwiga Danuta Bekier (0 głosów)
- Zbigniew Ćwiklak (0 głosów)
- Krzysztof Wojciech Deja (0 głosów)
- Krzysztof Karcz (0 głosów)
- Waldemar Lewandowski (0 głosów)
- Józef Lipka (0 głosów)
- Andrzej Adam Nowak (0 głosów)
- Katarzyna Jadwiga Oktawiec (0 głosów)
- Mirosław Stachowicz (0 głosów)
- Rafał Węgrzynowski (0 głosów)
- Mirosław Wilk (0 głosów)
- Kazimierz Julian Wosztyl (0 głosów)
- Robert Borkowski (0 głosów)
- Antoni Kucharski (0 głosów)
- Jerzy Marek Waniek (0 głosów)
- Maria Beata Żukowska-Rojek (0 głosów)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?