Numer na liście/Nazwisko i Imię/Wiek/Miejsce zamieszkania
[Okręg nr 1] - Obrazów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY STASIAK - OBRAZÓW RAZEM
1 Stasiak Bożena 48 Obrazów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Stopa Wioletta Monika 32 Obrazów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Sus Małgorzata Janina 38 Obrazów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Terlecka Agnieszka Renata 36 Święcica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY JAROSZ
1 Wołosz-Bona Wioletta Angelika 29 Obrazów
[Okręg nr 2] - Dębiany, Malice, Węgrce
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Toś Stanisław Witold 53 Dębiany
2 Dynkowski Zdzisław 57 Węgrce
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Długosz Andrzej Piotr 58 Węgrce
2 Dynkowski Stanisław 58 Malice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY JAROSZ
1 Kiliańska Edyta Małgorzata 41 Dębiany
2 Tracz Katarzyna 35 Malice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SANDOMIERSKIEGO POROZUMIENIA PRAWICY
1 Kostek Adam Józef 48 Węgrce
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Stasiak Celina 43 Dębiany
2 Marzec Sławomir 45 Węgrce
KOMITET WYBORCZY STRONNICTWO "PIAST"
1 Smardz Janusz Krzysztof 46 Malice
[Okręg nr 3] - Lenarczyce, Wierzbiny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA BIENIEK
1 Bieniek Krzysztof Antoni 46 Lenarczyce
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY JAROSZ
1 Dominikiewicz Anna 25 Lenarczyce
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Niezgoda Piotr Wojciech 39 Wierzbiny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Stępień Kamil 29 Lenarczyce
[Okręg nr 4] - Żurawica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Kędziora Krzysztof Jan 53 Żurawica
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Malec Krzysztof 46 Żurawica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY JAROSZ
1 Sygnet Danuta Małgorzata 28 Żurawica
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Świątańska Małgorzata Anna 40 Żurawica
[Okręg nr 5] - Głazów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Bartosik Ryszard 51 Głazów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Chuchnowski Wojciech Przemysław 25 Głazów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORC MICHAŁ
1 Forc Michał Dariusz 29 Głazów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Olech Ewa Zuzanna 48 Głazów
[Okręg nr 6] - Rożki
KOMITET WYBORCZY WYBORCóW NASZ REGION
1 Chałupczak Henryk 63 Rożki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Kędziora Rafał Józef 34 Rożki
KOMITET WYBORCZY WYBORCóW SANDOMIERSKIEGO POROZUMIENIA PRAWICY
1 Targowski Zdzisław Antoni 65 Rożki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Twaróg Krystyna 58 Rożki
[Okręg nr 7] - Kleczanów
KOMITET WYBORCZY WYBORCóW DANUTY JAROSZ
1 Cencek Anna Katarzyna 25 Kleczanów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Jędral Kazimierz Stanisław 70 Kleczanów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Krzemińska Ewa Małgorzata 41 Kleczanów
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Legwant Joanna 43 Kleczanów
KOMITET WYBORCZY WYBORCóW NASZ REGION
1 Mroczkowski Piotr 28 Kleczanów
[Okręg nr 8] - Komorna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY JAROSZ
1 Forc Sylwia 27 Komorna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Morzyńska Małgorzata Maria 39 Komorna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA ORAWCA - NASZA KOMORNA
1 Orawiec Jan 64 Komorna
KOMITET WYBORCZY WYBORCóW NASZ REGION
1 Orawiec Mieczysław Ryszard 39 Komorna
[Okręg nr 9] - Święcica
KOMITET WYBORCZY WYBORCóW NASZ REGION
1 Smardz Paweł 23 Święcica
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Stępień Kazimierz Adam 51 Święcica
KOMITET WYBORCZY WYBORCóW DANUTY JAROSZ
1 Wydrzyńska Dorota Joanna 41 Święcica
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Zawidzki Waldemar Jacek 47 Święcica
[Okręg nr 10] - Zdanów, Jugoszów
KOMITET WYBORCZY WYBORCóW DANUTY JAROSZ
1 Adamczyk Beata 29 Jugoszów
KOMITET WYBORCZY WYBORCóW NASZ REGION
1 Bant Andrzej Władysław 45 Jugoszów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Czajka Stanisław 66 Zdanów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Godzisz Maria 52 Zdanów
KOMITET WYBORCZY STRONNICTWO "PIAST"
1 Winiarski Adam 51 Zdanów
KOMITET WYBORCZY WYBORCóW SANDOMIERSKIEGO POROZUMIENIA PRAWICY
1 Zimnicki Mieczysław 50 Jugoszów
[Okręg nr 11] - Bilcza, Piekary
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Forc Jacek Andrzej 44 Bilcza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY JAROSZ
1 Haraf Celina Marzanna 38 Piekary
KOMITET WYBORCZY STRONNICTWO "PIAST"
1 Lipińska Janina Grażyna 52 Bilcza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW MESZEK
1 Meszek Jarosław 37 Piekary
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA NOWAKA
1 Nowak Józef 62 Bilcza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Smardz Adam 41 Bilcza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Wójcik Jacek Piotr 45 Bilcza
[Okręg nr 12] - Świątniki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Maciejska Ewa 32 Świątniki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Stajniak Kamil Mariusz 25 Świątniki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Szczudło Teresa 51 Świątniki
[Okręg nr 13] - Chwałki, Sucharzów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Cichoń Marian Stanisław 65 Chwałki
2 Barzycki Janusz 48 Chwałki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Juda Stanisław 60 Chwałki
2 Łukaszek Piotr 27 Chwałki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY JAROSZ
1 Lipczyńska Joanna Beata 37 Chwałki
2 Sendrowicz Alicja Ewa 42 Chwałki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Staniszewska Anna Dorota 39 Chwałki
2 Ziemnicki Marek 60 Chwałki60 Chwałki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HANNA TWOREK
1 Tworek Hanna 52 Chwałki
- Hanna Tworek (0 głosów)
- Bożena Stasiak (0 głosów)
- Wioletta Monika Stopa (0 głosów)
- Małgorzata Janina Sus (0 głosów)
- Agnieszka Renata Terlecka (0 głosów)
- Wioletta Angelika Wołosz-Bona (0 głosów)
- Andrzej Piotr Długosz (0 głosów)
- Zdzisław Dynkowski (0 głosów)
- Stanisław Dynkowski (0 głosów)
- Edyta Małgorzata Kiliańska (0 głosów)
- Adam Józef Kostek (0 głosów)
- Sławomir Marzec (0 głosów)
- Janusz Krzysztof Smardz (0 głosów)
- Celina Stasiak (0 głosów)
- Stanisław Witold Toś (0 głosów)
- Katarzyna Tracz (0 głosów)
- Krzysztof Antoni Bieniek (0 głosów)
- Anna Dominikiewicz (0 głosów)
- Piotr Wojciech Niezgoda (0 głosów)
- Kamil Stępień (0 głosów)
- Krzysztof Jan Kędziora (0 głosów)
- Krzysztof Malec (0 głosów)
- Danuta Małgorzata Sygnet (0 głosów)
- Małgorzata Anna Świątańska (0 głosów)
- Ryszard Bartosik (0 głosów)
- Wojciech Przemysław Chuchnowski (0 głosów)
- Michał Dariusz Forc (0 głosów)
- Ewa Zuzanna Olech (0 głosów)
- Henryk Chałupczak (0 głosów)
- Rafał Józef Kędziora (0 głosów)
- Zdzisław Antoni Targowski (0 głosów)
- Krystyna Twaróg (0 głosów)
- Anna Katarzyna Cencek (0 głosów)
- Kazimierz Stanisław Jędral (0 głosów)
- Ewa Małgorzata Krzemińska (0 głosów)
- Joanna Legwant (0 głosów)
- Piotr Mroczkowski (0 głosów)
- Sylwia Forc (0 głosów)
- Małgorzata Maria Morzyńska (0 głosów)
- Jan Orawiec (0 głosów)
- Mieczysław Ryszard Orawiec (0 głosów)
- Paweł Smardz (0 głosów)
- Kazimierz Adam Stępień (0 głosów)
- Dorota Joanna Wydrzyńska (0 głosów)
- Waldemar Jacek Zawidzki (0 głosów)
- Beata Adamczyk (0 głosów)
- Andrzej Władysław Bant (0 głosów)
- Stanisław Czajka (0 głosów)
- Maria Godzisz (0 głosów)
- Adam Winiarski (0 głosów)
- Mieczysław Zimnicki (0 głosów)
- Jacek Andrzej Forc (0 głosów)
- Celina Marzanna Haraf (0 głosów)
- Janina Grażyna Lipińska (0 głosów)
- Jarosław Meszek (0 głosów)
- Józef Nowak (0 głosów)
- Adam Smardz (0 głosów)
- Jacek Piotr Wójcik (0 głosów)
- Ewa Maciejska (0 głosów)
- Kamil Mariusz Stajniak (0 głosów)
- Teresa Szczudło (0 głosów)
- Janusz Barzycki (0 głosów)
- Marian Stanisław Cichoń (0 głosów)
- Stanisław Juda (0 głosów)
- Joanna Beata Lipczyńska (0 głosów)
- Piotr Łukaszek (0 głosów)
- Alicja Ewa Sendrowicz (0 głosów)
- Anna Dorota Staniszewska (0 głosów)
- Marek Ziemnicki (0 głosów)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?