Numer na liście/nazwisko i Imię/wiek/Miejsce zamieszkania
[Okręg nr 1] - Samborzec, Polanów, Zajeziorze
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLANÓW NIEZALEŻNY
1 Ćwiek Witold Henryk 53 Polanów
2 Świerkula Andrzej Jan 53 Zajeziorze
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Kolasiński Grzegorz 25 Zajeziorze
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Łukawska Anita Jolanta 37 Samborzec
2 Stępiński Sławomir Jan 28 Zajeziorze
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2 Pawlik Renata Dorota 38 Samborzec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Rej Stanisław 60 Polanów
2 Skubisz Waldemar Marek 44 Samborzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KILIAŃSKIEGO
1 Rugała Lucja 59 Zajeziorze
2 Stąpór Robert Rafał 20 Samborzec
[Okręg nr 2] - Śmiechowice, Wielogóra, Żuków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Cichoń Jacek 52 Śmiechowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KILIAŃSKIEGO
1 Kuzik Ewelina Katarzyna 27 Śmiechowice
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Nowak Leszek 45 Śmiechowice
[Okręg nr 3] - Bogoria Skotnicka, Skotniki, Szewce
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Abramczyk Marek Piotr 49 Skotniki
2 Matusak Adam Sławomir 60 Szewce
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA KAPUSTY "MŁODOŚĆ BUDUJE"
1 Kapusta Jan Janusz 24
Skotniki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA BOGORIA SKOTNICKA
1 Kwasek Kazimierz 43 Bogoria Skotnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KILIAŃSKIEGO
1 Pawlica Ewa Dorota 49 Bogoria Skotnicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Piątek Mieczysław Jan 69 Skotniki
2 Kowalski Jan 63 Bogoria Skotnicka
[Okręg nr 4] - Chobrzany, Jachimowice, Ryłowice, Strączków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KILIAŃSKIEGO
1 Bartosik Jolanta 39 Ryłowice
2 Kochanek Dorota 42 Chobrzany
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Grzesik Jerzy 61 Chobrzany
2 Bebło Elżbieta 49 Ryłowice
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Grzyb Bożena 43 Chobrzany
2 Skrzypczak Małgorzata Lucyna 52 Strączków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Kotowski Waldemar Zbigniew 48 Chobrzany
[Okręg nr 5] - Bystrojowice, Gorzyczany
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Kolasiński Robert 30 Gorzyczany
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Śliwiński Andrzej Jan 34 Bystrojowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KILIAŃSKIEGO
1 Śmiechowski Jarosław 26 Gorzyczany
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Walasek Stanisława 47 Gorzyczany
[Okręg nr 6] - Faliszowice, Janowice, Krzeczkowice
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Błaszczak Henryka Zofia 62 Janowice
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Głodowski Seweryn 34 Faliszowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCóW STANISŁAWA KILIAŃSKIEGO
1 Jakuszewska Dorota 37 Janowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCóW NASZ REGION
1 Siuda Bogdan 64 Janowice
[Okręg nr 7] - Koćmierzów, Ostrołęka, Zawierzbie, Zawisełcze
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KILIAŃSKIEGO
1 Chora Ewelina 24 Ostrołęka
2 Dudek Krystyna 56 Zawierzbie
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Gara Jan Gustaw 62 Koćmierzów
2 Wawrzyńczak Stanisław Adam 57
Zawisełcze
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Kamuda Teresa 45 Ostrołęka
2 Statuch Rafał Paweł 34 Koćmierzów
KOMITET WYBORCZY WYBORCóW NASZ REGION
1 Kiliańska Agnieszka 34 Zawisełcze
2 Baska Stanisław Bernard 44 Koćmierzów
[Okręg nr 8] - Andruszkowice, Strochcice, Złota
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Chmiel Irena 56 Złota
2 Korczyńska Małgorzata Bożena 49 Strochcice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Gajda Monika 31 Złota
2 Czarnecki Marcin 34 Złota
KOMITET WYBORCZY WYBORCóW STANISŁAWA KILIAŃSKIEGO
1 Kiliański Stanisław 58 Złota
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Maj Jarosław Włodzimierz 37 Złota
2 Rybusiński Marek Wacław 50 Złota
KOMITET WYBORCZY WYBORCóW ZBYSZKA STĘPNIA "COŚ DLA STROCHCIC"
1 Stępień Zbigniew 52 Strochcice
[Okręg nr 9] - Kobierniki, Łojowice, Milczany
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOBIERNIKI 2010"
1 Grys Stanisław Józef 50 Kobierniki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Korona Iwona Teresa 32 Kobierniki
2 Adamczyk Mariusz Paweł 22 Milczany
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KILIAŃSKIEGO
1 Bona Barbara Katarzyna 46 Milczany
2 Pobiega Izabela Bogusława 44 Kobierniki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Sendrowicz Włodzimierz Robert 40 Milczany
2 Chmielewska Halina Renata 43 Milczany
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Wódz Lucjan Daniel 67 Milczany
2 Biernat Agnieszka 34 Łojowice
Marek Piotr Abramczyk (2 głosów)
2.25%
Robert Rafał Stąpór (1 głosów)
1.12%
Grzegorz Kolasiński (0 głosów)
Anita Jolanta Łukawska (0 głosów)
Renata Dorota Pawlik (0 głosów)
Stanisław Rej (0 głosów)
Lucja Rugała (0 głosów)
Waldemar Marek Skubisz (0 głosów)
Sławomir Jan Stępiński (0 głosów)
Andrzej Jan Świerkula (0 głosów)
Jacek Cichoń (0 głosów)
Ewelina Katarzyna Kuzik (0 głosów)
Leszek Nowak (0 głosów)
Jan Janusz Kapusta (0 głosów)
Jan Kowalski (0 głosów)
Kazimierz Kwasek (0 głosów)
Adam Sławomir Matusak (0 głosów)
Ewa Dorota Pawlica (0 głosów)
Mieczysław Jan Piątek (0 głosów)
Jolanta Bartosik (0 głosów)
Elżbieta Bebło (0 głosów)
Bożena Grzyb (0 głosów)
Dorota Kochanek (0 głosów)
Waldemar Zbigniew Kotowski (0 głosów)
Małgorzata Lucyna Skrzypczak (0 głosów)
Robert Kolasiński (0 głosów)
Andrzej Jan Śliwiński (0 głosów)
Jarosław Śmiechowski (0 głosów)
Stanisława Walasek (0 głosów)
Henryka Zofia Błaszczak (0 głosów)
Seweryn Głodowski (0 głosów)
Dorota Jakuszewska (0 głosów)
Bogdan Siuda (0 głosów)
Stanisław Bernard Baska (0 głosów)
Ewelina Chora (0 głosów)
Krystyna Dudek (0 głosów)
Jan Gustaw Gara (0 głosów)
Teresa Kamuda (0 głosów)
Agnieszka Kiliańska (0 głosów)
Rafał Paweł Statuch (0 głosów)
Stanisław Adam Wawrzyńczak (0 głosów)
Irena Chmiel (0 głosów)
Marcin Czarnecki (0 głosów)
Monika Gajda (0 głosów)
Stanisław Kiliański (0 głosów)
Małgorzata Bożena Korczyńska (0 głosów)
Jarosław Włodzimierz Maj (0 głosów)
Marek Wacław Rybusiński (0 głosów)
Zbigniew Stępień (0 głosów)
Mariusz Paweł Adamczyk (0 głosów)
Agnieszka Biernat (0 głosów)
Jerzy Grzesik (0 głosów)
Halina Renata Chmielewska (0 głosów)
Stanisław Józef Grys (0 głosów)
Iwona Teresa Korona (0 głosów)
Izabela Bogusława Pobiega (0 głosów)
Włodzimierz Robert Sendrowicz (0 głosów)
Lucjan Daniel Wódz (0 głosów)
Barbara Katarzyna Bona (0 głosów)
Witold Henryk Ćwiek (0 głosów)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?