NUMER NA LIŚCIE/ NAZWISKO I IMIĘ/ WIEK MIEJSCE ZAMIESZKANIA
[Okręg nr 1]: miasto
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Tarasiński Jarosław Krzysztof 49 Skarżysko-Kamienna
2 Pająk Witold 56 Skarżysko-Kamienna
3 Żuk Grzegorz 37 Skarżysko-Kamienna
4 Miernik Marek Jerzy 56 Skarżysko-Kamienna
5 Kędzierski Józef 64 Skarżysko-Kamienna
6 Gut Bogdan Andrzej 49 Skarżysko-Kamienna
7 Kijanka Grażyna Zofia 59 Skarżysko-Kamienna
8 Rulka Andrzej Jerzy 62 Skarżysko-Kamienna
9 Rycerska-Raińska Małgorzata Barbara 32 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Żmijewski Przemysław 36 Skarżysko-Kamienna
2 Pająk Grażyna 50 Skarżysko-Kamienna
3 Kamiński Radosław 32 Skarżysko-Kamienna
4 Rycerska Anita Magdalena 39 Skarżysko-Kamienna
5 Skuza Tomasz 29 Skarżysko-Kamienna
6 Krupa Lech Feliks 55 Skarżysko-Kamienna
7 Kuza Przemysław Sebastian 40 Skarżysko-Kamienna
8 Owczarczak Michał 29 Skarżysko-Kamienna
9 Michalska Iwona Sylwia 39 Skarżysko-Kamienna
10 Urban Jerzy Zygmunt 62 Skarżysko-Kamienna
11 Wasilewski Paweł 26 Skarżysko-Kamienna
12 Myszka Katarzyna Urszula 43 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Dąbrowski Andrzej 55 Skarżysko-Kamienna
2 Wojewoda Bożena Maria 52 Skarżysko-Kamienna
3 Steć Leszek Antoni 59 Skarżysko-Kamienna
4 Hakenberg Krystyna Mieczysława 50 Skarżysko-Kamienna
5 Markiewicz-Nurzyńska Iwona Helena 53 Skarżysko-Kamienna
6 Bilska Wioletta Iwona 42 Skarżysko-Kamienna
7 Tuśnio Karolina Anna 28 Skarżysko-Kamienna
8 Lange Andrzej Kazimierz 62 Skarżysko-Kamienna
9 Sławek Emilia Jadwiga 61 Skarżysko-Kamienna
10 Sikora Mariusz Janusz 38 Skarżysko-Kamienna
11 Mostowski Krzysztof Edward 19 Skarżysko-Kamienna
12 Jedliński Marcin 31 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA WOJCIESZKA
1 Walkowiak Adolf 72 Skarżysko-Kamienna
2 Śmiałek Barbara Alicja 56 Skarżysko-Kamienna
3 Kotwica Renata Joanna 42 Skarżysko-Kamienna
4 Grzegorski Antoni Bogdan 56 Skarżysko-Kamienna
5 Kucewicz Michał Robert 36 Skarżysko-Kamienna
6 Mrozek Stanisław 57 Skarżysko-Kamienna
7 Sułek Krzysztof Andrzej 66 Skarżysko-Kamienna
8 Burghardt-Dopierała Kamila Maria 61 Skarżysko-Kamienna
9 Gruszczyński Grzegorz Paweł 30 Skarżysko-Kamienna
10 Michalski Mariusz Aleksander 38 Skarżysko-Kamienna
11 Koselnik Dorota 30 Skarżysko-Kamienna
12 Janiec Jan Ignacy 56 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LEPSZE JUTRO"
1 Bińczak Bogdan 50 Skarżysko-Kamienna
2 Gadecki Piotr Mieczysław 51 Skarżysko-Kamienna
3 Gąska Marek 51 Skarżysko-Kamienna
4 Ciok Magdalena 46 Skarżysko-Kamienna
5 Czajkowski Piotr Ryszard 45 Skarżysko-Kamienna
6 Wódz Grażyna Janina 45 Skarżysko-Kamienna
7 Wijas Iwona 47 Skarżysko-Kamienna
8 Sulima Dorota Katarzyna 27 Skarżysko-Kamienna
9 Chechłowski Kamil 25 Skarżysko-Kamienna
10 Wojciechowski Mariusz Krzysztof 37 Skarżysko-Kamienna
11 Szlachetka Monika Agnieszka 40 Skarżysko-Kamienna
12 Dziubiński Maciej Tomasz 52 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAM
1 Kobierski Zdzisław 60 Skarżysko-Kamienna
2 Rogalska Iwona Urszula 40 Skarżysko-Kamienna
3 Brzozowska Małgorzata Jadwiga 53 Skarżysko-Kamienna
4 Książek Rafał Adam 35 Skarżysko-Kamienna
5 Jaworska Marzanna Ewa 49 Skarżysko-Kamienna
6 Prusinowski Mieczysław 47 Skarżysko-Kamienna
7 Koperwas Barbara Wiesława 59 Skarżysko-Kamienna
8 Dróżdż Krystian 34 Skarżysko-Kamienna
9 Jedynak Anna 21 Skarżysko-Kamienna
10 Gelar Mariusz 45 Skarżysko-Kamienna
11 Zagdan Rafał 24 Skarżysko-Kamienna
12 Zarzycki Jerzy 52 Skarżysko-Kamienna
[Okręg nr 2]: miasto
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Wydra Ludwik Marian 61 Skarżysko-Kamienna
2 Pająk Wiesław Franciszek 70 Skarżysko-Kamienna
3 Pisarczyk Józef Stefan 60 Skarżysko-Kamienna
4 Orlikowski Ryszard Tadeusz 68 Skarżysko-Kamienna
5 Szlezyngier Monika Irmina 39 Skarżysko-Kamienna
6 Bochnacka Monika 37 Skarżysko-Kamienna
7 Jędrzejczyk Mirosław Jan 54 Skarżysko-Kamienna
8 Owczarek Maria 71 Skarżysko-Kamienna
9 Spadło Szymon 38 Skarżysko-Kamienna
10 Wiśniewski Grzegorz 25 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Zep Kazimierz Adam 69 Skarżysko-Kamienna
2 Kalbarczyk Magdalena Barbara 31 Skarżysko-Kamienna
3 Pochwała Tomasz 37 Skarżysko-Kamienna
4 Bodo Renata Anida 38 Skarżysko-Kamienna
5 Golis Tomasz Rafał 35 Skarżysko-Kamienna
6 Baczkowski Jerzy Jan 58 Skarżysko-Kamienna
7 Zbroja Ewa Stanisława 48 Skarżysko-Kamienna
8 Bilska Barbara 26 Skarżysko-Kamienna
9 Niedziela Robert Rafał 36 Skarżysko-Kamienna
10 Kowalski Sławomir 52 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Bodo Mariusz 33 Skarżysko-Kamienna
2 Markiewicz Andrzej 56 Skarżysko-Kamienna
3 Szczerek Andrzej Zbigniew 53 Skarżysko-Kamienna
4 Metzger Teresa Helena 60 Skarżysko-Kamienna
5 Kaczanowski Jarosław Ryszard 57 Skarżysko-Kamienna
6 Wiśniewska Ewa Teresa 32 Skarżysko-Kamienna
7 Pierzchalska Barbara Katarzyna 28 Skarżysko-Kamienna
8 Polańska Urszula Maria 49 Skarżysko-Kamienna
9 Niedziela Andrzej Tadeusz 55 Skarżysko-Kamienna
10 Łukowiec Tomasz 32 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LEPSZE JUTRO"
1 Warchałowski Ireneusz Kazimierz 49 Skarżysko-Kamienna
2 Nawrocki Wojciech Tadeusz 55 Skarżysko-Kamienna
3 Szwajewski Wiesław Mieczysław 49 Skarżysko-Kamienna
4 Dubiel Jerzy 59 Skarżysko-Kamienna
5 Dzida Józef Czesław 55 Skarżysko-Kamienna
6 Kowalik Michał Paweł 38 Skarżysko-Kamienna
7 Wilczyński Andrzej 59 Skarżysko-Kamienna
8 Bilski Paweł Stefan 27 Skarżysko-Kamienna
9 Miernik Włodzimierz Stanisław 51 Skarżysko-Kamienna
10 Puwał Marzena Zofia 45 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ MIASTA I POWIATU
1 Krupa Paweł Adam 38 Skarżysko-Kamienna
2 Pacek Bogumił Jan 58 Skarżysko-Kamienna
3 Czyżewski Grzegorz 36 Skarżysko-Kamienna
4 Rać Paweł Andrzej 42 Skarżysko-Kamienna
5 Słoka Krzysztof 40 Skarżysko-Kamienna
6 Kępa Edward Marian 62 Skarżysko-Kamienna
7 Sitkowski Jarosław 51 Skarżysko-Kamienna
8 Chmielowiec Mariola 34 Skarżysko-Kamienna
9 Młudzik Irena 65 Skarżysko-Kamienna
10 Górzyński Marek 45 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA WOJCIESZKA
1 Ślusarczyk Zdzisław 66 Skarżysko-Kamienna
2 Buczek Ireneusz 47 Skarżysko-Kamienna
3 Okrój Krzysztof Antoni 37 Skarżysko-Kamienna
4 Mańkowski Michał Andrzej 31 Skarżysko-Kamienna
5 Bińczyk Kamil 28 Skarżysko-Kamienna
6 Winiarska-Kasprzyk Bożenna Agnieszka 62 Skarżysko-Kamienna
7 Adamczyk Ewelina 27 Skarżysko-Kamienna
8 Nieczajew Ireneusz 49 Skarżysko-Kamienna
9 Bilski Bogdan Jan 48 Skarżysko-Kamienna
10 Staszowski Ryszard Józef 53 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAM
1 Sadza Mieczysław 67 Skarżysko-Kamienna
2 Grabowski Piotr Adam 35 Skarżysko-Kamienna
3 Pniak Krzysztof 51 Skarżysko-Kamienna
4 Michalska Joanna 50 Skarżysko-Kamienna
5 Staśkowiak Andrzej Wojciech 53 Skarżysko-Kamienna
6 Powroźnik Irena 64 Skarżysko-Kamienna
7 Geller Marcin Rafał 37 Skarżysko-Kamienna
8 Hawliczek Artur 44 Skarżysko-Kamienna
9 Fiutowski Michał 20 Skarżysko-Kamienna
10 Strzelec Sławomir Tomasz 48 Skarżysko-Kamienna
[Okręg nr 3]: miasto
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Mazur Waldemar Jan 60 Skarżysko-Kamienna
2 Lewandowski Rafał Sebastian 32 Skarżysko-Kamienna
3 Sokół Anna Eulalia 46 Skarżysko-Kamienna
4 Jarosińska Monika 36 Skarżysko-Kamienna
5 Kwaśniewska Alicja Barbara 45 Skarżysko-Kamienna
6 Kucper Krzysztof Tomasz 29 Skarżysko-Kamienna
7 Kłuś Dariusz 37 Skarżysko-Kaminenna
8 Sałamaszyński Antoni Zbigniew 61 Skarżysko-Kamienna
9 Adamczyk Małgorzata 30 Skarżysko-Kamienna
10 Geller Wiktor Artur 43 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Maćkowiak Jan Sławomir 51 Skarżysko-Kamienna
2 Łasek Marzanna Izabela 50 Skarżysko-Kamienna
3 Glinka Zofia Maria 54 Skarżysko-Kamienna
4 Szabat Grzegorz 39 Skarżysko-Kamienna
5 Ślufarski Wiesław Jan 62 Skarżysko-Kamienna
6 Olszewski Grzegorz Bartosz 27 Skarżysko-Kamienna
7 Wierzbowicz Elżbieta 54 Skarżysko-Kamienna
8 Kowalska Monika Anna 54 Skarżysko-Kamienna
9 Mazur Bożena Franciszka 54 Skarżysko-Kamienna
10 Dymarczyk Stanisław 58 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Sokół Konrad Leszek 41 Skarżysko-Kamienna
2 Michnicka Grażyna 59 Skarżysko-Kamienna
3 Czajkowski Piotr Arkadiusz 32 Skarżysko-Kamienna
4 Szymonik Stanisław Roman 57 Skarżysko-Kamienna
5 Tarka Franciszek 57 Skarżysko-Kamienna
6 Małkus Monika Stanisława 23 Skarżysko-Kamienna
7 Drab Artur Alfred 53 Skarżysko-Kamienna
8 Pastuszyński Łukasz 27 Skarżysko-Kamienna
9 Wieczorek Ewa Dorota 40 Skarżysko-Kamienna
10 Wiśnios Jarosław Paweł 30 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LEPSZE JUTRO"
1 Robakowska Joanna Maria 64 Skarżysko-Kamienna
2 Pukowski Tomasz Robert 43 Skarżysko-Kamienna
3 Jaros Elżbieta 54 Skarżysko-Kamienna
4 Kołomański Marek Piotr 47 Skarżysko-Kamienna
5 Majewski Ryszard Kazimierz 50 Skarżysko-Kamienna
6 Zarzycki Krzysztof 58 Skarżysko-Kamienna
7 Babicz Tadeusz Adam 57 Skarżysko-Kamienna
8 Pastuszka Krzysztof Tadeusz 47 Skarżysko-Kamienna
9 Ciepiński Marek 45 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAM
1 Krönig Konrad Bolesław 27 Skarżysko-Kamienna
2 Sokołowski Jarosław Julian 52 Skarżysko-Kamienna
3 Grzyb Sławomir Sylwester 48 Skarżysko-Kamienna
4 Misztal Robert Stanisław 53 Skarżysko-Kamienna
5 Cygański Piotr Franciszek 62 Skarżysko-Kamienna
6 Włodarczyk Jan Roman 56 Skarżysko-Kamienna
7 Kruczyński Mirosław Michał 55 Skarżysko-Kamienna
8 Lamer Janusz 51 Skarżysko-Kamienna
9 Karbownik Anna Zbigniewa 49 Skarżysko-Kamienna
10 Prokop Michał Grzegorz 37 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA WOJCIESZKA
1 Wojcieszek Roman Jarosław 57 Skarżysko-Kamienna
2 Sieczka Tomasz Sławomir 47 Skarżysko-Kamienna
3 Borkowski Krzysztof 52 Skarżysko-Kamienna
4 Serdeczny Rafał Łukasz 29 Skarżysko-Kamienna
5 Stanik Paweł 35 Skarżysko-Kamienna
6 Krajcarz Marcin 38 Skarżysko-Kamienna
7 Zagożdżon Jolanta Alicja 41 Skarżysko-Kamienna
8 Krakowiak-Szcześniak Iwona Anna 36 Skarżysko-Kamienna
9 Łosiak Andrzej Eugeniusz 57 Skarżysko-Kamienna
10 Tusznio Krzysztof Marian 52 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ MIASTA I POWIATU
1 Langer Lubosław Stanisław 64 Skarżysko-Kamienna
2 Bodo Robert 36 Skarżysko-Kamienna
3 Kołomański Cezary Arkadiusz 36 Skarżysko-Kamienna
4 Połeć Władysław 69 Skarżysko-Kamienna
5 Krawczyk Krzysztof 37 Skarżysko-Kamienna
6 Dąbrowska Irena 31 Skarżysko-Kamienna
7 Śliwińska Lidia Małgorzata 51 Skarżysko-Kamienna
8 Szczepanek Andrzej 54 Skarżysko-Kamienna
9 Iskra Bartosz 28 Skarżysko-Kamienna
10 Szymula Anna Gabriela 21 Skarżysko-Kamienna
[Okręg nr 4]: miasto
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Karpińska Halina 64 Skarżysko-Kamienna
2 Bernat Artur Wiesław 50 Skarżysko-Kamienna
3 Czapnik Grażyna Maria 48 Skarżysko-Kamienna
4 Kałuża Ryszard Karol 74 Skarżysko-Kamienna
5 Pacharew Elżbieta Janina 54 Skarżysko-Kamienna
6 Tamioła Beata 39 Skarżysko-Kamienna
7 Rejczak Bogusław Marian 47 Skarżysko-Kamienna
8 Kukulska Iwona 39 Skarżysko-Kamienna
9 Polańska Barbara Ewa 51 Skarżysko-Kamienna
10 Kasprzyk Ewa Magdalena 26 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Golik Leszek 50 Skarżysko-Kamienna
2 Włosek Paweł Piotr 33 Skarżysko-Kamienna
3 Wesołowski Krzysztof 26 Skarżysko-Kamienna
4 Witek Agata Barbara 41 Skarżysko-Kamienna
5 Kwaśniak Mikołaj 31 Skarżysko-Kamienna
6 Mach Robert 29 Skarżysko-Kamienna
7 Jaszczyk Mateusz Rafał 28 Skarżysko-Kamienna
8 Czapnik Milena 26 Skarżysko-Kamienna
9 Bieniek Kamil 32 Skarżysko-Kamienna
10 Wagner Anna Helena 54 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Bieniek Przemysław 33 Skarżysko-Kamienna
2 Stopa Jerzy Tadeusz 57 Skarżysko-Kamienna
3 Dopierała Bolesław 58 Skarżysko-Kamienna
4 Magdziarz Alicja Maria 62 Skarżysko-Kamienna
5 Okła Józef 60 Skarżysko-Kamienna
6 Popiołek Marian 74 Skarżysko-Kamienna
7 Walczyk Ryszard Mikołaj 59 Skarżysko-Kamienna
8 Gula Robert 64 Skarżysko-Kamienna
9 Gryszkiewicz Ireneusz Zenon 60 Skarżysko-Kamienna
10 Mamla Michał Daniel 30 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ MIASTA I POWIATU
1 Górnaś-Salata Krystyna 61 Skarżysko-Kamienna
2 Brzezińska-Woźniak Katarzyna Elżbieta 32 Skarżysko-Kamienna
3 Ludew Andrzej Tomasz 43 Skarżysko-Kamienna
4 Nowocień Tomasz Dariusz 33 Skarżysko-Kamienna
5 Korycka Jolanta 56 Skarżysko-Kamienna
6 Kosowska Małgorzata Elżbieta 42 Skarżysko-Kamienna
7 Pisarski Mariusz Bronisław 30 Skarżysko-Kamienna
8 Grzelka Joanna Katarzyna 32 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAM
1 Sadowska Małgorzata Maria 49 Skarżysko-Kamienna
2 Waligóra Michał Maciej 28 Skarżysko-Kamienna
3 Sowa Zbigniew 55 Skarżysko-Kamienna
4 Budzynowski Maciej Józef 69 Skarżysko-Kamienna
5 Nasiołkowska Joanna 44 Skarżysko-Kamienna
6 Pańczyk Adam Andrzej 70 Skarżysko-Kamienna
7 Borej Sylwia Maria 30 Skarżysko-Kamienna
8 Zbroja Urszula Barbara 56 Skarżysko-Kamienna
9 Gibaszewski Mirosław Karol 53 Skarżysko-Kamienna
10 Dąbrowski Mateusz Jan 25 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "LEPSZE JUTRO"
1 Ciok Bogusław Jerzy 54 Skarżysko-Kamienna
2 Jamroz Jacek Mirosław 33 Skarżysko-Kamienna
3 Kondyjowski Lech Wiesław 49 Skarżysko-Kamienna
4 Bogucki Arkadiusz Józef 31 Skarżysko-Kamienna
5 Burchart Bożena Małgorzata 46 Skarżysko-Kamienna
6 Kawalec Jacek Andrzej 59 Skarżysko-Kamienna
7 Odzimkowska Irena Wiesława 49 Skarżysko-Kamienna
8 Draheim Agnieszka 26 Skarżysko-Kamienna
9 Zbroszczyk Marcin Jan 38 Skarżysko-Kamienna
10 Kopycki Konrad Seweryn 26 Skarżysko-Kamienna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA WOJCIESZKA
1 Głowacki Stanisław Zygmunt 54 Skarżysko-Kamienna
2 Sekuła Tomasz 42 Skarżysko-Kamienna
3 Nowak Józef Tomasz 54 Skarżysko-Kamienna
4 Zbytniewska Maria 50 Skarżysko-Kamienna
5 Karczmarz Dorota 50 Skarżysko-Kamienna
6 Fiedorowicz Renata Janina 45 Skarżysko-Kamienna
7 Król Emil Michał 27 Skarżysko-Kamienna
8 Szlęzak Andrzej Lucjan 59 Skarżysko-Kamienna
9 Dziedzic Wiesław 51 Skarżysko-Kamienna
10 Ryś Bogdan Jerzy 65 Skarżysko-Kamienna
Dorota Katarzyna Sulima (1 głosów)
5.88%
Mirosław Jan Jędrzejczyk (1 głosów)
5.88%
Wioletta Iwona Bilska (0 głosów)
Bogdan Bińczak (0 głosów)
Małgorzata Jadwiga Brzozowska (0 głosów)
Kamila Maria Burghardt-Dopierała (0 głosów)
Kamil Chechłowski (0 głosów)
Magdalena Ciok (0 głosów)
Piotr Ryszard Czajkowski (0 głosów)
Andrzej Dąbrowski (0 głosów)
Krystian Dróżdż (0 głosów)
Maciej Tomasz Dziubiński (0 głosów)
Piotr Mieczysław Gadecki (0 głosów)
Marek Gąska (0 głosów)
Mariusz Gelar (0 głosów)
Grzegorz Paweł Gruszczyński (0 głosów)
Antoni Bogdan Grzegorski (0 głosów)
Bogdan Andrzej Gut (0 głosów)
Krystyna Mieczysława Hakenberg (0 głosów)
Jan Ignacy Janiec (0 głosów)
Marzanna Ewa Jaworska (0 głosów)
Marcin Jedliński (0 głosów)
Anna Jedynak (0 głosów)
Radosław Kamiński (0 głosów)
Józef Kędzierski (0 głosów)
Grażyna Zofia Kijanka (0 głosów)
Zdzisław Kobierski (0 głosów)
Barbara Wiesława Koperwas (0 głosów)
Dorota Koselnik (0 głosów)
Renata Joanna Kotwica (0 głosów)
Lech Feliks Krupa (0 głosów)
Rafał Adam Książek (0 głosów)
Michał Robert Kucewicz (0 głosów)
Przemysław Sebastian Kuza (0 głosów)
Andrzej Kazimierz Lange (0 głosów)
Iwona Helena Markiewicz-Nurzyńska (0 głosów)
Iwona Sylwia Michalska (0 głosów)
Mariusz Aleksander Michalski (0 głosów)
Marek Jerzy Miernik (0 głosów)
Krzysztof Edward Mostowski (0 głosów)
Stanisław Mrozek (0 głosów)
Katarzyna Urszula Myszka (0 głosów)
Michał Owczarczak (0 głosów)
Witold Pająk (0 głosów)
Grażyna Pająk (0 głosów)
Mieczysław Prusinowski (0 głosów)
Iwona Urszula Rogalska (0 głosów)
Andrzej Jerzy Rulka (0 głosów)
Anita Magdalena Rycerska (0 głosów)
Małgorzata Barbara Rycerska-Raińska (0 głosów)
Mariusz Janusz Sikora (0 głosów)
Tomasz Skuza (0 głosów)
Emilia Jadwiga Sławek (0 głosów)
Leszek Antoni Steć (0 głosów)
Krzysztof Andrzej Sułek (0 głosów)
Monika Agnieszka Szlachetka (0 głosów)
Barbara Alicja Śmiałek (0 głosów)
Jarosław Krzysztof Tarasiński (0 głosów)
Karolina Anna Tuśnio (0 głosów)
Jerzy Zygmunt Urban (0 głosów)
Adolf Walkowiak (0 głosów)
Paweł Wasilewski (0 głosów)
Iwona Wijas (0 głosów)
Mariusz Krzysztof Wojciechowski (0 głosów)
Bożena Maria Wojewoda (0 głosów)
Grażyna Janina Wódz (0 głosów)
Rafał Zagdan (0 głosów)
Jerzy Zarzycki (0 głosów)
Przemysław Żmijewski (0 głosów)
Grzegorz Żuk (0 głosów)
Ewelina Adamczyk (0 głosów)
Jerzy Jan Baczkowski (0 głosów)
Barbara Bilska (0 głosów)
Bogdan Jan Bilski (0 głosów)
Paweł Stefan Bilski (0 głosów)
Kamil Bińczyk (0 głosów)
Monika Bochnacka (0 głosów)
Renata Anida Bodo (0 głosów)
Mariusz Bodo (0 głosów)
Ireneusz Buczek (0 głosów)
Mariola Chmielowiec (0 głosów)
Grzegorz Czyżewski (0 głosów)
Jerzy Dubiel (0 głosów)
Józef Czesław Dzida (0 głosów)
Michał Fiutowski (0 głosów)
Marcin Rafał Geller (0 głosów)
Tomasz Rafał Golis (0 głosów)
Marek Górzyński (0 głosów)
Piotr Adam Grabowski (0 głosów)
Artur Hawliczek (0 głosów)
Jarosław Ryszard Kaczanowski (0 głosów)
Magdalena Barbara Kalbarczyk (0 głosów)
Edward Marian Kępa (0 głosów)
Michał Paweł Kowalik (0 głosów)
Sławomir Kowalski (0 głosów)
Paweł Adam Krupa (0 głosów)
Tomasz Łukowiec (0 głosów)
Michał Andrzej Mańkowski (0 głosów)
Andrzej Markiewicz (0 głosów)
Teresa Helena Metzger (0 głosów)
Włodzimierz Stanisław Miernik (0 głosów)
Irena Młudzik (0 głosów)
Wojciech Tadeusz Nawrocki (0 głosów)
Ireneusz Nieczajew (0 głosów)
Andrzej Tadeusz Niedziela (0 głosów)
Robert Rafał Niedziela (0 głosów)
Krzysztof Antoni Okrój (0 głosów)
Ryszard Tadeusz Orlikowski (0 głosów)
Maria Owczarek (0 głosów)
Bogumił Jan Pacek (0 głosów)
Wiesław Franciszek Pająk (0 głosów)
Barbara Katarzyna Pierzchalska (0 głosów)
Józef Stefan Pisarczyk (0 głosów)
Krzysztof Pniak (0 głosów)
Tomasz Pochwała (0 głosów)
Urszula Maria Polańska (0 głosów)
Irena Powroźnik (0 głosów)
Marzena Zofia Puwał (0 głosów)
Paweł Andrzej Rać (0 głosów)
Mieczysław Sadza (0 głosów)
Jarosław Sitkowski (0 głosów)
Krzysztof Słoka (0 głosów)
Szymon Spadło (0 głosów)
Ryszard Józef Staszowski (0 głosów)
Andrzej Wojciech Staśkowiak (0 głosów)
Sławomir Tomasz Strzelec (0 głosów)
Andrzej Zbigniew Szczerek (0 głosów)
Monika Irmina Szlezyngier (0 głosów)
Wiesław Mieczysław Szwajewski (0 głosów)
Zdzisław Ślusarczyk (0 głosów)
Ireneusz Kazimierz Warchałowski (0 głosów)
Andrzej Wilczyński (0 głosów)
Bożenna Agnieszka Winiarska-Kasprzyk (0 głosów)
Ewa Teresa Wiśniewska (0 głosów)
Grzegorz Wiśniewski (0 głosów)
Ludwik Marian Wydra (0 głosów)
Ewa Stanisława Zbroja (0 głosów)
Kazimierz Adam Zep (0 głosów)
Małgorzata Adamczyk (0 głosów)
Tadeusz Adam Babicz (0 głosów)
Robert Bodo (0 głosów)
Krzysztof Borkowski (0 głosów)
Marek Ciepiński (0 głosów)
Piotr Franciszek Cygański (0 głosów)
Piotr Arkadiusz Czajkowski (0 głosów)
Irena Dąbrowska (0 głosów)
Artur Alfred Drab (0 głosów)
Stanisław Dymarczyk (0 głosów)
Wiktor Artur Geller (0 głosów)
Zofia Maria Glinka (0 głosów)
Sławomir Sylwester Grzyb (0 głosów)
Bartosz Iskra (0 głosów)
Elżbieta Jaros (0 głosów)
Monika Jarosińska (0 głosów)
Anna Zbigniewa Karbownik (0 głosów)
Dariusz Kłuś (0 głosów)
Cezary Arkadiusz Kołomański (0 głosów)
Marek Piotr Kołomański (0 głosów)
Monika Anna Kowalska (0 głosów)
Marcin Krajcarz (0 głosów)
Iwona Anna Krakowiak-Szcześniak (0 głosów)
Krzysztof Krawczyk (0 głosów)
Konrad Bolesław Krönig (0 głosów)
Mirosław Michał Kruczyński (0 głosów)
Krzysztof Tomasz Kucper (0 głosów)
Alicja Barbara Kwaśniewska (0 głosów)
Janusz Lamer (0 głosów)
Krzysztof Marian Tusznio (0 głosów)
Lubosław Stanisław Langer (0 głosów)
Rafał Sebastian Lewandowski (0 głosów)
Marzanna Izabela Łasek (0 głosów)
Andrzej Eugeniusz Łosiak (0 głosów)
Jan Sławomir Maćkowiak (0 głosów)
Ryszard Kazimierz Majewski (0 głosów)
Monika Stanisława Małkus (0 głosów)
Bożena Franciszka Mazur (0 głosów)
Waldemar Jan Mazur (0 głosów)
Grażyna Michnicka (0 głosów)
Robert Stanisław Misztal (0 głosów)
Grzegorz Bartosz Olszewski (0 głosów)
Krzysztof Tadeusz Pastuszka (0 głosów)
Łukasz Pastuszyński (0 głosów)
Władysław Połeć (0 głosów)
Michał Grzegorz Prokop (0 głosów)
Tomasz Robert Pukowski (0 głosów)
Joanna Maria Robakowska (0 głosów)
Antoni Zbigniew Sałamaszyński (0 głosów)
Rafał Łukasz Serdeczny (0 głosów)
Tomasz Sławomir Sieczka (0 głosów)
Jarosław Julian Sokołowski (0 głosów)
Anna Eulalia Sokół (0 głosów)
Konrad Leszek Sokół (0 głosów)
Paweł Stanik (0 głosów)
Grzegorz Szabat (0 głosów)
Andrzej Szczepanek (0 głosów)
Stanisław Roman Szymonik (0 głosów)
Anna Gabriela Szymula (0 głosów)
Lidia Małgorzata Śliwińska (0 głosów)
Anna Helena Wagner (0 głosów)
Wiesław Jan Ślufarski (0 głosów)
Franciszek Tarka (0 głosów)
Ewa Dorota Wieczorek (0 głosów)
Elżbieta Wierzbowicz (0 głosów)
Jarosław Paweł Wiśnios (0 głosów)
Jan Roman Włodarczyk (0 głosów)
Roman Jarosław Wojcieszek (0 głosów)
Jolanta Alicja Zagożdżon (0 głosów)
Krzysztof Zarzycki (0 głosów)
Artur Wiesław Bernat (0 głosów)
Kamil Bieniek (0 głosów)
Przemysław Bieniek (0 głosów)
Arkadiusz Józef Bogucki (0 głosów)
Sylwia Maria Borej (0 głosów)
Katarzyna Elżbieta Brzezińska-Woźniak (0 głosów)
Maciej Józef Budzynowski (0 głosów)
Bożena Małgorzata Burchart (0 głosów)
Bogusław Jerzy Ciok (0 głosów)
Grażyna Maria Czapnik (0 głosów)
Milena Czapnik (0 głosów)
Mateusz Jan Dąbrowski (0 głosów)
Bolesław Dopierała (0 głosów)
Agnieszka Draheim (0 głosów)
Wiesław Dziedzic (0 głosów)
Renata Janina Fiedorowicz (0 głosów)
Mirosław Karol Gibaszewski (0 głosów)
Stanisław Zygmunt Głowacki (0 głosów)
Leszek Golik (0 głosów)
Krystyna Górnaś-Salata (0 głosów)
Ireneusz Zenon Gryszkiewicz (0 głosów)
Joanna Katarzyna Grzelka (0 głosów)
Robert Gula (0 głosów)
Jacek Mirosław Jamroz (0 głosów)
Mateusz Rafał Jaszczyk (0 głosów)
Ryszard Karol Kałuża (0 głosów)
Dorota Karczmarz (0 głosów)
Halina Karpińska (0 głosów)
Ewa Magdalena Kasprzyk (0 głosów)
Jacek Andrzej Kawalec (0 głosów)
Lech Wiesław Kondyjowski (0 głosów)
Konrad Seweryn Kopycki (0 głosów)
Jolanta Korycka (0 głosów)
Józef Okła (0 głosów)
Emil Michał Król (0 głosów)
Iwona Kukulska (0 głosów)
Mikołaj Kwaśniak (0 głosów)
Andrzej Tomasz Ludew (0 głosów)
Robert Mach (0 głosów)
Alicja Maria Magdziarz (0 głosów)
Michał Daniel Mamla (0 głosów)
Joanna Nasiołkowska (0 głosów)
Józef Tomasz Nowak (0 głosów)
Tomasz Dariusz Nowocień (0 głosów)
Irena Wiesława Odzimkowska (0 głosów)
Elżbieta Janina Pacharew (0 głosów)
Adam Andrzej Pańczyk (0 głosów)
Mariusz Bronisław Pisarski (0 głosów)
Barbara Ewa Polańska (0 głosów)
Marian Popiołek (0 głosów)
Bogusław Marian Rejczak (0 głosów)
Bogdan Jerzy Ryś (0 głosów)
Małgorzata Maria Sadowska (0 głosów)
Tomasz Sekuła (0 głosów)
Zbigniew Sowa (0 głosów)
Jerzy Tadeusz Stopa (0 głosów)
Andrzej Lucjan Szlęzak (0 głosów)
Beata Tamioła (0 głosów)
Ryszard Mikołaj Walczyk (0 głosów)
Michał Maciej Waligóra (0 głosów)
Krzysztof Wesołowski (0 głosów)
Agata Barbara Witek (0 głosów)
Paweł Piotr Włosek (0 głosów)
Urszula Barbara Zbroja (0 głosów)
Marcin Jan Zbroszczyk (0 głosów)
Maria Zbytniewska (0 głosów)
Małgorzata Elżbieta Kosowska (0 głosów)
Joanna Michalska (0 głosów)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?