Karny Błaszczykowskiego [powtórka] Polska - Portugalia Euro 2016 karne 4:5 skrót

red
Polska - Portugalia 30.06.2016. Niecelny karny Błaszczykowskiego.
Polska - Portugalia 30.06.2016. Niecelny karny Błaszczykowskiego. Polskapress
Polska - Portugalia 30.06.2016. Karny Błaszczykowskiego - Powtórka. Zobacz bramki podczas meczu Polska - Portugalia 1:1, karne 4:5. Robert Lewandowski gol, Renato Sanchez - powtórki. Powtórka dogrywki.

Już w drugiej minucie meczu Robert Lewandowski zdobył bramkę dla Polski! Z lewej strony podawał mu Kamil Glik i nasz napastnik z kilku metrów wpakował piłkę do siatki Portuygalii. Była to pierwsza bramka Lewandowskiego w Euro 2016.

GOL LEWANDOWSKIEGO (POWTÓRKA na YOUTUBE)!

Bramka Lewandowskiego, serwis Youtube

W pierwszej połowie Polacy przeprowadzili kilka akcji. Swoją szansę, prócz Lewandowskiego, miał również Milik, ale nie wolał oddać piłkę do partnerów. Z dystansu na bramkę Portugalii w pierwszej połowie próbował strzelać także Grzegorz Krychowiak.

W 33. minucie Portugalia wyrównała. W polu karnym z piłką odnalazł się zawodnik Bayernu Monachium Renato Sanchez. Przełożył piłkę na lewą nogę i oddał strzał w krótki róg. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z naszych obrońców i Łukasz Fabiański, mino największego wysiłku, nie zdołał obronić.

ZOBACZ - GOL RENATO SANCHEZA - POLSKA PORTUGALIA 1:1 [WIDEO na YT]

Bramka Renato Sancheza w 3. minucie meczu 2016.06.30 w meczu z Polską

Druga połowa rozpoczęła się od dynamicznych ataków naszych piłkarzy. Już w 50. minucie Bramkę po podaniu Piszczka mógł zdobyć Robert Lewandowski, jednak po jego uderzeniu głową piłka kozłowała po murawie i straciła impet.

W dalszej części drugiej połowy gra się nieco uspokoiła, lecz od 70 minuty znów zaczęła nabierać tempa. W 86. minucie Christiano Ronaldo miał piłkę meczową. Po podaniu z głębi pola wyszedł na sam na sam z Fabiańskim. I nie trafił w piłkę.

W regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem 1:1. W dogrywce obie drużyny miały swoje szanse, jednak żadna nie uzyskała prowadzenia. W drugiej odsłonie dogrywki na boisko wbiegł kibic, szybko jednak został schwytany przez służby porządkowe na Stade Velodrome w Marsylii.

KIBIC WBIEGA NA BOISKO - ZOBACZ POWTÓRKĘ

POLSKA - PORTUGALIA. DOGRYWKA - SKRÓT

W półfinale zagramy ze zwycięzcą meczu Walia - Belgia. Mecz ten odbędzie się w piątek, o godzinie.

Macie jeszcze więcej powtórek i skrótów meczu Polska Portugalia? Zapraszamy do zamieszczania ich w komentarzach.

ZOBACZ KARNE MECZU POLSKA - PORTUGALIA 4:5 -

powtórka rzutu karnego Błaszczykowskiego

W karnych górą okazała się Portugalia. Błaszczykowski popsuł swój rzut karny. Ricardo Quaresma strzelił w swojej kolejce i to Portugalia zagra w przyszłym tygodniu o wielki finał.

Karny Błaszczykowskiego podczas meczu Polska - Portugalia.

Wiesz, gdzie obejrzeć powtórkę meczu Polska - Portugalia? Podziel się z nami w komentarzach.