Karol Cioroch świętował jubileusz setnego meczu w barwach Arki Pawłów. Wychowanek otrzymał pamiątkowy puchar i grafikę. Zobacz zdjęcia

Wojciech Buras
Karol Cioroch świętował jubileusz stu spotkań w barwach Arki Pawłów.
Karol Cioroch świętował jubileusz stu spotkań w barwach Arki Pawłów. Kamil Bielaszewski
Arka Pawłów pokonała Pogoń Staszów 3:0 w meczu czternastej kolejki RS Active 4 ligi. Przed spotkaniem władze klubu udekorowały Karola Ciorocha pamiątkowym pucharem oraz grafiką za setny mecz w barwach zespołu z powiatu starachowickiego. Zobacz galerię zdjęć z tej uroczystości.

Setny mecz Karola Ciorocha

Karol Cioroch to wychowanek Arki Pawłów, związany z tym zespołem przez całą swoją karierę. Urodził się w 1995 roku. Pamięta drogę Arki od B klasy do IV ligi. Ostatnio leczył kontuzję naderwanego mięśnia. Zagrał już w dwóch ostatnich spotkaniach swojej drużyny z Granatem Skarżysko-Kamienna i Pogonią Staszów, gdzie został zmieniony w 65 minucie przez Dominika Pożogę.

Przed niedzielnym starciem z Pogonią, władze klubu zorganizowały dekorację i uroczystość jubileuszu setnego spotkania Karola Ciorocha w zespole Arki. Zawodnik otrzymał pamiątkowy puchar i grafikę, w podzięce za lata gry dla drużyny z Pawłowa.

Oczywiście zrobiło mi się bardzo miło. Nawet nie wiedziałem, że zagrałem tyle spotkań w barwach tego klubu. To był super pomysł. Podczas mojej kariery najbardziej zapadł mi w pamięć mój debiut. Przegrywaliśmy 0:2. Wszedłem z ławki jako junior w 80 minucie i zdobyłem dwa gole. Odwróciliśmy losy meczu i wygraliśmy 3:2

- powiedział Karol Cioroch.

Arka Pawłów zagra w następnej kolejce na wyjeździe z Koroną II Kielce. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 4 listopada. - Będziemy starali się ugrać jak najlepszy wynik. Chcemy napsuć krwi liderowi - zakończył Karol Cioroch.