Kibice na meczu KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wiślanie Jaśkowice w 3 lidze. Byłeś? Szukaj się na zdjęciach

Julia Warych
Byłeś na meczu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Wiślanie Jaśkowice? Znajdź się w naszej galerii zdjęć>>>Julia Warych
W piątek, 31 maja, odbył się mecz KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wiślanie Jaśkowice w ramach 33. kolejki w grupie czwartej 3. ligi. Gospodarze przegrali 0:2 (0:0). To był już ostatni mecz, jaki rozegrali na własnym boisku. Mamy dla Was zdjęcia kibiców z tego spotkania.

Mecz KSZO 1929 Ostrowie - Wiślanie Jaśkowice. Byłeś? Zobacz zdjęcia

Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec przegrali 0:2 (0:0). Bramki dla zespołu z Jaśkowic strzelili Mateusz Krasuski w 48 minucie i Adrian Rakowski w 62 minucie. Był to ostatni występ podopiecznych Krystiana Kanarskiego przed własną publicznością w tym sezonie.

Zobacz zdjęcia z meczu

Na meczu byli przedstawiciele władz miasta: prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego - Artur Łakomiec, starosta ostrowiecki - Agnieszka Rogalińska, przewodniczący rady powiatu - Mariusz Pasternak i naczelnik wydziału edukacji, opieki zdrowotnej i spraw społecznych w Ostrowcu Świętokrzyskim - Mariusz Łata.

Klub Piłkarski KSZO za naszym pośrednictwem dziękuje za współpracę Powiatowi i Gminie Ostrowiec Świętokrzyski w ramach promocji poprzez sport w roku 2024.