Klasa A, grupa 1. Bezbramkowo w Mniowie

/KAR/
Tylko jeden zaplanowany na środę zaległy mecz się odbył. Victoria Mniów bezbramkowo zremisowała z Astrą Piekoszów. Spotkanie GKS Górno z Polaniem Muszkieter Pierzchnica został przełożony ze względu na zły stan boiska.

Victoria Mniów - Astra Piekoszów 0:0.
Victoria:
Bujak - Kamont, Rzeszowski, Imiela, Kwaskowicz - Kłębek, Rusiński (81 Kowlaczyk), Lisowski, Milcarz - Adach (67 Pasierbek), Szkil.

Trzykrotnie próbowano rozegrać mecz 14. kolejki pomiędzy Victorią i Astrą. W pierwszym terminie 30 marca nie odbył się on z powodu opadów śniegu. W drugim terminie 30 maja, został on przerwany po 10 minutach gry ze względu na obfite opady deszczu. Dopiero w środę, za trzecim razem udało się zakończyć ten pojedynek, który rozpoczął się od 10 minuty przy stanie 0:0. Choć udało się go rozegrać to także odbył się on w trudnych warunkach spowodowanych opadami deszczu. - Sytuacji mieliśmy bardzo dużo, ale nie udało nam się żadnej z nich wykorzystać. W 90 minucie Marcin Zychalski mógł nas skarcić zdobywając bramkę, ale całe nie czysto trafił w piłkę i nasz bramkarz zdołał obronić jego strzał - mówił Piotr Dejworek, trener Victorii.

GKS Górno - Polanie Muszkieter Pierzchnica - nie obył się z powodu złego stanu boiska.