Klasa A, grupa 1. Nie wszędzie zagrali

Redakcja
Trzy spotkania nie zostały rozegrane z powodu obfitych opatów deszczu. W meczach, które się odbyły najwyższe zwycięstwo odniosła Lechia Strawczyn, która rozgromiła Victorię Górki Szczukowskie aż 5:0.

Zieleń Żelisławice-Secemin - Astra Suchedniów 0:1 (0:0), Łukasz Skokowski 84.

GKS Górno - Polanie Muszkieter Pierzchnica - mecz się nie odbył z powodu obfitych opadów deszczu.

Granat II Skarżysko-Kamienna - GLKS Krasocin 2:0 (1:0), Norbert Rogalski 19 z karnego, Bartosz Krzymieński 86.

Piast Chęciny - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 1:1 (1:1), Przemysław Niechciał 13 - Bartosz Kuzincow 32.

Victoria Mniów - Astra Piekoszów - mecz przerwany w 10 minucie przy wyniku 0:0 z powodu obfitych opadów doszczu.

Czarnovia Kielce - Gród Ćmińsk - mecz się nie odbył z powodu obfitych opadów deszczu.

Lechia Strawczyn - Victoria Górki Szczukowskie 5:0 (1:0), Mirosław Gałęziowski 12, 68, Albert Zajęcki 48, Sebastian Pańczyk 60, Dominik Kasprzyk 87.

Klasyfikacja strzelców: 20 - Jakub Majewski (Polanie), Albert Zajęcki (Lechia).