Kamil Markiewicz
Bramkarz Astry Piekoszów Kacem Attia
Bramkarz Astry Piekoszów Kacem Attia Kamil Markiewicz
Sprawdź wyniki.

W niedzielnych meczach pierwszej grupy klasy A najwyższe zwycięstwo odniósł ŁKS Łopuszno, który na własnym boisku rozgromił Piasta Chęciny aż 6:0.

Tęcza Gowarczów - Orlęta Stawecki Kielce 3:3 (0:2)

Bramki: Marcin Stolarczyk 60, Grzegorz Gałązka 75, 90 - Daniel Gładysz 10, 25, Michał Brzeszcz 90+5.

Wicher Miedziana Góra - Radiator$ Stąporków 1:0 **(0:0)**

Bramka: Mateusz Łukasiewicz 46.

Wicher: Głuch - Budzowski (83. E. Pałka), Salwa, Surowiec, Krupski - Łukasiewicz (81. Toporek), Łebek, Ryński, Foderowicz (72. Gałecki) - Opara (63. Łyczek), Drej.

- Drużyna ze Stąporkowa zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Do przerwy mieliśmy kilka sytuacji, z których mogliśmy strzelić gola, ale żadnej nie wykorzystaliśmy. Jesteśmy zadowoleni, że udało nam się zdobyć bramkę i wygrać to spotkanie - powiedział Janusz Ślewa, kierownik drużyny z Miedzianej Góry.

Topspin Promnik - Sokół-Nordkalk Górnik **Rykoszyn 3:4 (2:1)**

Bramki: Artur Gaweł 7, 67, Piotr Śliwa 19 - Szymon Dudek 30 z karnego, 87, Daniel Łukasik 49, Marcin Snoch 55.

Sokół: M. Wijas - Dłużniewski, Poddębniak (70. P. Szymkiewicz), A. Szymkiewicz, Jakubowski - Dudek (88. Snochowski), Sidło, K. Domagała, Łukasik - Snoch (90+3. Woźniak), Hajduk (60. Wilk).

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Astra **Piekoszów 1:5 (0:1)**

Bramki: Jakub Wodecki 48 - Jacek Łapot 25, Jakub Bodzioch 50, Sebastian Blicharski 62, Marcel Trojanowski 70, Marcin Blicharski 86.

Astra: Attia - Chochulski, Rudnicki, Jaroszenko, Sadko - Majchrzyk (65. Woźniak, 70. Smolarczyk), Łapot, Jarosiński, S. Blicharski - M. Trojanowski, Bodzioch (60. M. Blicharski).

W spotkaniu Astrę poprowadził nowy trener Robert Solnica. Jego asystentem jest dotychczasowy szkoleniowiec drużyny Marcin Śladkowski.

- Mecz był trudny. Zmierzyliśmy się z zespołem, który walczy o awans do klasy okręgowej. W pierwszej połowie graliśmy pod wiatr, co było utrudnieniem. Po przerwie zdecydowanie przejęliśmy inicjatywę, co skutkowało zdobyciem czterech bramek - mówił Marcin Wiśniewski, prezes Astry.

ŁKS Łopuszno - Piast Chęciny 6:0 (2:0)

Bramki: Paweł Doroszko 10, Damian Urbańczyk 42, Kamil Wijas 62, 64, Mateusz Kaniowski 73, Konrad Wawrzycki 83.

ŁKS: K. Niebudek (75. Kopeć) - Stolarczyk, P. Łapot, Ł. Niebudek, Jarząb - Urbańczyk, K. Łapot, Kaniowski, Gad (55. Wawrzycki) - Doroszko, Wijas (75. Kotwica).

MSS-Klonówka Masłów - Victoria Mniów 1:1 (0:1)

Bramki: Cezary Zarzycki 48 - Albert Arabasz 45+1.

Najlepsi strzelcy: 3 - Kamil Wijas (Łopuszno), Grzegorz Gałązka (Tęcza), Mateusz Łukasiewicz (Wicher).