Dorota Kułaga
Fragment meczu Świt Ćmielów - UKS Baćkowice (5:0)
Fragment meczu Świt Ćmielów - UKS Baćkowice (5:0) Mirosław Rolak
Zobacz wyniki

Wisła Nowy Korczyn zatrzymała lidera. Pokonała Basztę Rytwiany 4:3, a bohaterem spotkania był Michał Krzemiński - zdobył cztery bramki

OKS Opatów - Jawornik Gorzków 3:1 (0:1)

Bramki: Dawid Banasiewicz 46, Dawid Gardynik 78, Sebastian Kostrzewa 85 - Kamil Adamski 3.

OKS: Dulny - Gaweł, Sidor, Łowicki, Karek - Gardynik, Rusak, Kroczek, Dzietko (80. Domurat) - Szewczyk (46. Kostrzewa), Banasiewicz.

- Pierwsza połowa to były męczarnie. W drugiej przycisnęliśmy, wyrównujący gol w 46 minucie dodał nam skrzydeł - powiedział Maciej Zygadło, kierownik drużyny OKS.

Wisła Nowy Korczyn - Baszta Rytwiany 4:3 (2:3)

Bramki: Michał Krzemiński 1, 29, 69, 70 - Mateusz Zdziuch 3, Marcin Bajur 15, Grzegorz Chyliński 40 z karnego.

Wisła: Borczuch - Taler, Parlak (46. Dudek), Rechowicz (46. Imosa), Tomal - Domagała (61. Zając), Misiewicz, Buczek, Jędrzejczyk - Krzemiński, Sobczyk (90. Pietrzyk).

Baszta: Dul - Gardyński, Buba, Misiak - Chyliński (57. Witek), Zaliński, W. Pentek, Zdziuch - Krakowiak - Wicik, Bajur (70. Sojka).

- Byliśmy lepsi, wygraliśmy zasłużenie - powiedział Wiesław Francuz, trener Wisły.

Agricola Łoniów - GKS Obrazów 1:1 (0:0)

Bramki: Dominik Mucha 54 - Grzegorz Zimoląg 81.

Koprzywianka Arka Koprzywni-ca - Piast Osiek 0:1 (0:0)

Bramka: Konrad Cebula 65.

Nidzica Dobiesławice - GKS Górno 2:3 (1:2)

Bramki: Bartosz Jesionka 20, 75 - Robert Radek 36, Adrian Krawczyk 41 z karnego, Szymon Haba 90.

MSS Klonówka Masłów - Alit II Ożarów 2:2 (1:2)

Bramki: Karol Kołda 2, Przemysław Kupis 62 - Paweł Maziarz 15, Michał Maziarz 33.

LZS Samborzec - Zorza Tempo Pacanów 0:0

LZS: Grdeń - Nasternak, Adamczyk, Radzimowski, Piątkowski - Strojewski (70. Jaros), Koryciński, Kopeć (80. Kaśniewski), Kotyra (46. Olech) - Mądry, Kruczek.

- Był to typowy mecz na remis. Żadna z drużyn nie stworzyła klarownej okazji do zdobycia bramki - powiedział Wojciech Gawroński, trener zespołu z Samborca.

Świt Ćmielów - UKS Baćkowice 5:0 (0:0)

Bramki: Bartosz Niedbała 48, Michał Kosowski 72, Andrzej Mularski 79, Arkadiusz Michałowski 88, samobójcza 90.

Świt: Kruzel - Kwiatkowski, Niedbała, Romanowski, Sarna (87. Rożniata) - M. Mularski (55. Kijanka), Kotwa, Jedlikowski (86. Michałowski), A. Mularski - Stawiarski, Kosowski (80. Kaczmarczyk).

-W pierwszej połowie w naszej grze było zbyt dużo nerwowości. Po przerwie, po trafieniu Bartosza Niedbały, worek z bramkami się rozwiązał. Zwycięstwo mogło być wyższe - powiedział Tomasz Marynowski, trener Świtu .