Klasa A i klasa B. Nidzica Dobiesławice ostatnio zremisowała, a teraz będzie pauzować. Zagrają LZS Czarnocin i Jawornik Gorzków

Damian Wiśniewski
Nidzica Dobiesławice
W ostatniej kolejce grupy drugiej świętokrzyskiej klasy A Nidzica Dobiesławice zremisowała mierząc się w wyjazdowym pojedynku ze Startem Słupią Jędrzejowską.

Mecz Start - Nidzica zakończył się rezultatem 1:1, a jedynego gola dla gościu strzelił w 73. minucie gry Dariusz Zawadzki. Wcześniej, w pierwszej minucie doliczonego czasu gry do pierwszej połowy bramkarza Nidzicy zaskoczył Patryk Brzóska. W najbliższej serii gier podopieczni grającego trenera, Adama Idziaka, będą pauzować.

Zagrają za to dwa zespoły z powiatu kazimierskiego z klasy B.

LZS Czarnocin zmierzy się na wyjeździe z GKS Kluczewsko, a Jawornik Gorzków zagra u siebie z Deko Włoszczowa. Oba te mecze odbędą się w niedzielę 13 września i rozpoczną o godzinie 11.