Klasa B, grupa 3. Zakończyli sezon. Zobacz wyniki

/KAR/
Dobiegły końca rozgrywki trzeciej grupy klasy B. Mistrzem został Gród Wiślica, który awansował do klasy A. Drugi zespół Nidzica Dobiesławice w dniach 17 i 24 rozegra dwa mecze barażowe o awans do klasy A z drugim zespołem grupy czwartej.

GTS Raków - Gród Wiślica 1:5 (1:4), Bartłomiej Zieliński 40 - Robert Rosołowski 12, Michał Nowak 25, 37, 65, Tomasz Kochański 40.
Gród: Czaja (80 Borkowski) - Kucharski, Gruchała, Rechowicz, Madej - Kochański, Marzec, Biskup, Rosołowski - Nowak, Klepacz (65 Mącznik).

Zorza Czajków - GKS Szydłów 0:2 (0:1), Kamil Rajca 43, Paweł Ciechanowski 50.

Jawornik Gorzków - Nidzica Dobiesławice 1:5 (0:1), Bartosz Jesionka 43, 55, 65, Dominik Jaworski 68, Przemysław Nowak 75 dla Nidzicy.

Sparta II Kazimierza Wielka - Piast II Stopnica - mecz się nie odbył, goście nie przyjechali.

Victoria Bizon Kurozwęki - Źródło Vitalpol Solec-Zdrój - mecz został przerwany po 45 minutach, ponieważ goście po przerwie nie wyszli na drugą część spotkania. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 5:0. Rozstrzygnięciem meczu zajmie się Wydział Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej.

Pauzował: Zdrój II Busko-Zdrój.