Klimontowianka lepsza od rezerw Stali Mielec. Alit Ożarów gromi Łysicę. Czwartoligowcy grają sparingi. Śledźcie wyniki i relacje ze spotkań

Bartosz Wartałowicz
Klimontowianka pokonała rezerwy Stali Mielec w sparingu. Grali też inni. Więcej na kolejnych slajdach>>>>>>>>>>Jakub Dyl/Klimontowianka
W sobotę 29 lipca mecze kontrolne rozgrywały zespoły, przygotowujące się do inauguracji rozgrywek Hummel 4 Ligi. Sprawdzajcie wyniki oraz relacje ze spotkań.

Zespoły z Hummel 4 Ligi Świętokrzyskiej grają sparingi przed inauguracją rozgrywek

Proch Pionki - Granat Skarżysko-Kamienna 1:4 (1:1)
Bramki: Emil Kapusta 43 - Bartłomiej Papros z karnego 40, 66, Wiktor Pluta 49, Filip Kaczmarski 70.

Do przerwy spotkanie było dosyć wyrównane. Na bramki trzeba było jednak czekać do 40 minuty - rzut karny pewnie wykonał Bartłomiej Papros. 3 minuty później już było 1:1, dośrodkowanie Rafała Gila wykorzystał Emil Kapusta. Po przerwie zdecydowanie zaatakowali goście, co przyniosło gola, którego autorem był Wiktor Pluta. Drużyna ze Skarżyska-Kamiennej jeszcze dwukrotnie trafiała do siatki Prochu i pewnie wygrała to spotkanie.

Hetman Włoszczowa - Pilica Przedbórz 3:1 (1:0)
Bramki: dla Hetmana- Tomasz Matuszewski 21, Igor Wójcik 55, Zawodnik Testowany 66.

Ozdobą tego meczu kontrolnego było trafienie Igora Wójcika, który znakomicie uderzył z ponad 25 metrów.

Hetman Włoszczowa

GKS Zio-Max Nowiny - Korona Kielce U-19 1:4 (1:3)
Bramki: Wiktor Wilk - Natan Niedźwiedź, Daniel Bąk, Ihnat Puszkutsa, Kornel Toboła

Cały czas szukamy optymalnego ustawienia. Martwi nas trochę wynik, bo dochodzimy do sytuacji, ale nie potrafimy zamienić ich na bramkę. Niestety popełniamy proste błędy w obronie i łatwo tracimy gole, ale jestem dobrej myśli i liczę, że w meczach ligowych ustrzeżemy się błędów

- powiedział trener GKS Zio-Max Nowiny, Przemysław Cichoń.

Alit Ożarów - Łysica Bodzentyn 6:2 (4:1)
Bramki: Kamil Bełczowski 3, 24, 40, Jakub Mażysz 34, 47, Mikołaj Jasiński 52 - Zawodnik testowany, Kryspin Kutera.

Wysoka wygrana zespołu z Ożarowa. W drużynie Pawła Rybusa bardzo dużą różnicę zrobili zawodnicy pozyskani z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Kamil Bełczowski i Jakub Mażysz. Dobry prognostyk przed ligą, czego nie można powiedzieć o Łysicy Bodzentyn.

Stal II Mielec - Klimontowianka Klimontów 1:4 (0:2)
Bramki: dla Klimontowianki - Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Piotr Ferens, Andrij Szakalec.
Klimontowianka: Pietrasik - Zawodnik testowany, Niziołek, Saienko, Turek - Zawodnik testowany, Skrzypek, Zawodnik testowany, Ferens - Zawodnik testowany, Chmiel oraz Staniek, Szakalec, Zawodnik testowany Gach, Żyłowicz, Mazur, Bieniek, Konecki, Szmuc i Zawodnik testowany

Trener Marcin Wróbel wciąż testuje zawodników, którzy mogą stanowić wartość dodatnią do jego drużyny w rozgrywkach Hummel 4 Ligi. Jak na razie Klimontowianka ma komplet wygranych w meczach rozgrywanych podczas letniego okresu przygotowawczego.

Jakub Dyl/Klimontowianka

AKS 1947 Busko-Zdrój - ŁKS Łagów 2:0 (0:0)
Bramki: Łukasz Dziewięcki, Adam Szlązak.

AKS I połowa: Piątkowski - Gwóźdź, Skiba, Ślefarski, F. Rogoziński - Bogacki, Szymkiewicz, Wierzchanowski - Kowalczyk, Pokora, Uciński.
AKS II połowa: Banach - Gwóźdź, Grad, Ślefarski, F. Rogoziński - Załęcki, Szlązak, Taler - Dziewięcki, Pokora, K. Rogoziński.

Bramki dla zespołu z Buska-Zdroju zdobyli nowi zawodnicy - Łukasz Dziewięcki, który opuścił szeregi Nidy Pińczów i Adam Szlązak z rezerw Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.

Orlęta Kielce - Naprzód Jędrzejów 6:4 (3:3)
Bramki: Tomasz Gaj, Rostysław Pryjmak, Kacper Śliwa x2, Kamil Łokieć, Jakub Olearczyk dla Orląt.

W pierwszej połowie popełniliśmy dużo błędów w obronie i ta gra nie wyglądała tak, jak powinna. W drugiej przejęliśmy kontrolę nad meczem i zasłużenie wygraliśmy. Testowaliśmy jednego zawodnika na pozycji skrzydłowego. Spełnił moje oczekiwania i liczę, że z nami zostanie. Przygotowania odbywają się zgodnie z planem. Powoli dopinamy kadrę, ale jak trafi się jakiś ciekawy zawodnik, to będziemy mieć to na uwadze

- powiedział trener Orląt, Tomasz Kołodziejczyk.

Czarni Połaniec - Moravia Anna-Bud Morawica 5:3
Bramki: Dla Moravii - Jakub Rybus 2x, Antoni Nosek.