Klubowe Mistrzostwa Gminy Zagnańsk. Ósme mistrzostwo Lubrzanki Kajetanów

/KAR/
Po raz ósmy z rzędu mistrzostwo gminy Zagnańsk zdobyła Lubrzanka I Kajetanów.
Po raz ósmy z rzędu mistrzostwo gminy Zagnańsk zdobyła Lubrzanka I Kajetanów. Fot. archiwum organizatora
W sobotę w Zagnańsku rozegrany został halowy turniej piłki nożnej klubów z terenu gminy Zagnańsk. Ósmy raz z rzędu zwyciężyła Lubrzanka Kajetanów.
Zenobiusz Foks (z prawej) odbiera puchar za wywalczenie pierwszego miejsca w Klubowych Mistrzostwach Gminy Zagnańsk. Fot. archiwum organizatora

(fot. Fot. archiwum organizatora)

Do rozgrywek przystąpiło trzy kluby: Lubrzanka Kajetanów (wystawiła 4 zespoły), Samson Samsonów (2) oraz Skała Tumlin (2).

W finale turnieju spotkały się czwartoligowa Lubrzanka Kajetanów oraz występująca w klasie okręgowej Skała Tumlin. Po golach Łukasza Piotrowskiego, Mariusza Arczewskiego i Ernesta Supierza zwyciężył zespół z Kajetanowa 3:1, po raz ósmy z rzędu sięgając po mistrzowski tytuł.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Michał Żyła z Lubrzanka I Kajetanów, najlepszym strzelcem Michał Bracha z Lubrzanka II Kajetanów, a najlepszym zawodnikiem Karol Stępnik ze Skała I Tumlin.

Drugie miejsce w Klubowych Mistrzostwach Gminy Zagnańsk wywalczyła Skała I Tumlin. Fot. archiwum organizatora

Wyniki: półfinały:
Lubrzanka I Kajetanów - Samson II Samsonów 6:0,
Łukasz Piotrowski 3, Tomasz Lipski 2, Mariusz Arczewski;
Skała I Tumlin - Lubrzanka II Kajetanów 3:2, Karol Stępnik 2, Albert Michta - Mariusz Piwowarczyk, Michał Bracha.

Mecz o miejsce trzecie:
Lubrzanka II Kajetanów - Samson II Samsonów 5:2,
Michał Bracha 2, Zenobiusz Foks, Mariusz Piwowarczyk, Karol Bracha - Michał Bator, Przemysław Sułek.

Finał:
Lubrzanka I Kajetanów - Skała I Tumlin 3:1,
Łukasz Piotrowski, Mariusz Arczewski, Ernest Supierz - Michał Bator.

Zwycięska drużyna Lubrzanki I Kajetanów grała w składzie: Michał Żyła, Mariusz Arczewski, Tomasz Lipski, Ernest Supierz, Łukasz Piotrowski, Maciej Treter.

Trzecie miejsce w Klubowych Mistrzostwach Gminy Zagnańsk zajął Samson II Samsonów.