Kolejne derby piłkarzy Juventy Starachowice

/dor/
Piłkarze Juventy Starachowice w poprzedniej kolejce zremisowali na wyjeździe z Wierną Małogoszcz 1:1. W niedzielę czekają ich kolejne świętokrzyskie derby - u siebie zmierzą się z Granatem Skarżysko. Początek spotkania o godzinie 17.

W pojedynku z Wierną Małogoszcz podopieczni Rafała Wójcika objęli prowadzenie po strzale Grzegorza Tobiszewskiego w 13 minucie. Wyrównał w 44 minucie Bartłomiej Strzębski.

W niedzielę, w czwartej kolejce trzeciej ligi, Juventa zagra u siebie z Granatem Skarżysko. Po trzech spotkaniach starachowiczanie plasują się na dziesiątym miejscu w tabeli z dorobkiem czterech punktów, Granat jest szósty - na koncie ma pięć punktów.

- Mam nadzieję, że tym razem będę miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Powinni już dojść Wróblewski, Wójtowicz, Stawiarski, Piórkowski. Szykujemy się na ten mecz, ważne jest to, żeby zainkasować trzy punkty - powiedział Rafał Wójcik, trener Juventy.